Kielce Dermatolog Estetyczny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Dermatolog estetyczny Kielce lekarz Dorota Tyrka

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Prywatna Praktyka Dermatologiczna "CENTRUM MEDYCZNE"
ul. Wspólna 1 ( I piętro )
25-553 Kielce

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Aneta Bąkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Tatrzańska 11
25-550 Kielce

Pani Doktor Dermatolog Aneta Bąkowska, jest pamią doktor bardzo miłą sym patyczną grzeczną , zawsze jak się w chodziło doniej do gabinetu zawsze mówi proszę usiąści sobie i wczym mogę pomuc , ja jak uniej się leczyłem to wsze jatylko wodziłem zawsze się domnie uśmiechał i pytła wczm mogępomuc , i jak tam nogi lepiej coś czraczej bez zmnian , i jaktam ręce lepiej czy raczej nie i gorzej , ta pani doktor mi pomogła przynogach jak iprzy rękach , miałem bardzo pękające pięnty aż do krwi i do gołego ciałaaż niemogłemchodzić i narękach tosamo mia łem terz mi pęka kały i miałe za broninemyci gary w płynach , a teraz ma wylwczone pięnty i dłonie , teraz tylko nawilżam kremem dorąk i kreme do stup i jest dużolepiej , Polecam tą Panią doktor dermatolog Anete Bąkowską jaknaj barziej :-) :-) :-)

Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Tomasz Rostalski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41
25-315 Kielce

Lekarz ,którego szukałam bezskutecznie 3 lata wśród "specjalistów". Taki powinien być
lekarz, krótko i na temat. A przede wszystkim skutecznie, a to to przecież chodzi!

Opinia dodana przez: Krystyna