Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach,

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach,
Posiadam specjalizacje I° i II° w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskane na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,
Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne zdobyte m. in. w trakcie pracy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach,
Od 1995 roku prowadzę w Kielcach Prywatną Praktykę Lekarską,
Należę do polskich oraz międzynarodowych towarzystw naukowych i zawodowych, w tym do: Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging ( PTME i AA), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej ( ESCAD),
Specjalizując się w zakresie dermatologii klinicznej oraz estetycznej,
uczestniczę w wielu sympozjach, szkoleniach i kursach doskonalących umiejętności zawodowe, czego dowodem są liczne Dyplomy i Zaświadczenia o zdobytych kwalifikacjach.

lekarka poświęciła nam niecałe pięć minut. mało informacji leki pomogły na krótko

Miałem przyjemność być leczonym przez Panią Doktor. Kompetentna i konkretna. Wzbudziła moje zaufanie profesjonalizmem podejścia do pacjenta. Polecam.

Ciężko się dostać do tej doktor ale warto bo wyleczyła mojego syna z trądziku, z którym nikt sobie nie radził. A o była wizyta na nfz.

W zakresie medycyny estetycznej mogę polecić innym zabiegi u pani doktor. Ja z moich nowych ust jestem bardzo zadowolona.

Chdzę do pani doktor juz od kilku lat. Jestem pacjentka medycyny estetycznej. Polecam wszystkim!

Zastosowanie dobrego i nie drogiego leku , dobra i wyczerpująca porada. Moja kiedyś ogromna blizna jest prawie nie widoczna

Zastosowanie dobrego i nie drogiego leku ,
dobra i wyczerpująca porada.
Moja kiedyś ogromna blizna jest prawie nie widoczna

Po zabiegach jestem bardzo zadowolona. Pani doktor kompleksowo podeszła do mojej twarzy ale co mnie zaskoczyło inaczej oceniła moje potrzeby, co do zabiegów które są mi potrzebne. Myślę, że to jest lepsze podejście niż to które miałam u lekarza estetycznego u którego byłam w Warszawie.Tamten lekarz zrobił po prostu takie zabiegi jakie chciałam i nie ocenił co tak na prawdę byłoby mi potrzebne by odświeżyć i odmłodzić mój wygląd.

Pani doktor wreszcie wyleczyła mnie z uporczywego trądziku, który kilka lat leczyłem bez skutku. Leczenie nie było krótkie ale opłaciło się

Pani doktor specjalizuje się w dermatologii estetycznej i można jej w tym zakresie zaufać. Jest konkretna i kompetentna, a to ważne w tej dziedzinie medycyny.