Dermatolog W Okolicach Alwernia

Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Wolny termin: 25 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!
Polecam

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

dr Renata Wilk-Czyż

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
40-770 Katowice

Byłam i polecam.Wspaniały człowiek i co bardzo ważne doskonały fachowiec.Wytłumaczy i wspaniale doradzi.

Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Paulina Potoczek

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.

Opinia dodana przez: Magda

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Opinia dodana przez: daniel

dr Piotr Glanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

ulica Śląska 316
32-080 Zabierzów

Oj bardzo długo będę pamiętać tego lekarza i polecać go innym. Najlepszy dermatolog w Nowym Sączu na jakiego trafiłam.

Opinia dodana przez: Marzena

ulica Armii Krajowej 5/222

Bardzo dobra pani lekarz. Jako jedyna wykrila ze mam swierzba na skorze, a nie alergie, jak inny dermatolodzy, ktorzy dawali zla dniagnoze. Szybko, skutecznie znalazla to, i polecila najlepsza masc do tego wyleczenia. Polecam ja na przyslosc.

Klonowa 28
40-168 Katowice

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.
Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Opinia dodana przez: Monika