Dermatolog Bochnia

centermed
kazimierza wlk.13
Bochnia

Bardzo miła , uprzejma , inteligentna pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty u pani doktor to przyjemność. Gorąco polecam.

Sądecka 3
32-700 Bochnia

Do Pani doktor zgłosiłam się związku z przebarwianiami i lekkim zmianami leczenia potrądzikowego - chciałam skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem laserów. Jednak po konsultacji Pani doktor stwierdziła że jednak to za wcześnie a zmiany nie są aż tak widoczne. Uwierzyłam ,chociaż miałam poczucie że Pani doktor powinna dokładnie przyjrzeć się mojej cerze....i mniej tego wyniosłego marketingu- jednak na zaproponowane zabieg i super kosmetyki ( koszt 800 zł) zgodziłam się po których efekt miał być natychmiastowy!!! zgodziłam się :) Efekt - jest jeszcze gorzej niż było , do dziś cera nie wróciła do normalnego stanu ( stanu z przed pójściem go Pani doktor . Oczywiście przerażona byłam skonsultować te straszne zmiany ( okazało się że prawdopodobnie to uczulenie na ww super kosmetyki) Pani doktor była bardzo nieprzyjemna, nie dała mi dojść do słowa od razu atakując bardzo nieprzyjemna.Poprosiłam o zdjęcie - w tedy Pani doktor nieco zmieniła ton.Uwierzyła że jest gorzej. Byłam przerażona wystraszona a Pani doktor na mnie naskoczyła atakując .Z super kosmetyków nie korzystam a cera nadal jest fatalna ( zaczerwienienia -podrażnienia zniknęły ) ale efekt tych wszystkich dziwnych zdwojonych - wyprysków pozostał. Efekt wydane pieniądze na kosmetyki które moje cera widocznie nie toleruje a twarz wygląda gorzej niż przed pójściem do gabinetu. Nie polecam bardzo nieprzyjemna wizyta wyniosła Pani Doktor. Dla mnie prawdziwy sprzedawca.

Opinia dodana przez: Marysia

Bernadyńska 19/2