Dermatolog W Okolicach Czerwieńsk

Prywatny Gabinet Dermatologiczny
Wyczółkowskiego 8
66-620 Gubin

Moi drodzy serdecznie polecam pana Dr A. Lende. Bardzo jestem mu wdzięczna za prawidłową diagnozę. Dzięki tej opinii, mogłam podjąć dalsze kroki. Mianowicie usunięcie pieprzyka z palca u stopy.

Opinia dodana przez: xy64

Krótka 27/60
68-200 Żary

Polecam znakomity lekarz, konkretny, budzacy zaufanie a I diagnoza trafiona.Pani Wieslawo oby tak dalej, pozdrawiam

Opinia dodana przez: Damian

Reja 2
Nowa Sól

bardzo dobra Pani doktor. Kuracja trwała miesiąc po czym po paru dniach brania antybiotyków widac było zaskakujące efekty. Od razu wiedziała co mi jest. Z dnia na dzień jak wszystko zeszlo z twarzy to płakałam do lusterka ze szczescia. Dziekuje Pani Doktor. i polecam wszystkim!!!!

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.

Opinia dodana przez: aaaa

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz.
Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty.

Pozdrawiam i polecam

świetny lekarz.

Pozdrawiam i polecam

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani doktor Kubiak jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem, polecam ją wszystkim moim koleżankom jak i wam drodzy internauci.

Żeromskiego 14 lok. 2a
65-958 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz który jako jedyny z wielu lekarzy u których już byłam,rozwiazał problem mojej choroby

Dermatolog Wolsztyn lekarz Ewa Berlińska

Studio Medycyny Estetycznej & Day SPA NINA Studio Estetica
5-go Stycznia 44
64-200 Wolsztyn

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNYM FACHOWCEM W SWEJ DZIEDZINIE. DZIEKI NIEJ MOGE NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ I NIE MUSZĘ WSTYDZIĆ SIĘ SWOICH STÓP. GODNA POLECENIA . DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR:) .....PACJENTKA MAŁGORZATA

Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Polecam Pania Dr.Zofie Leś-Zaczyńską jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy mam problem z egzemą i pani doktor znalazła rorwiazanie wiem ,ze to nie koniec moich problemów ale moje problemy ze skorą i alergia nie sa juz takie uciążliwe Katarzyna

gen. Dąbrowskiego 1
64-200 Wolsztyn

Co za bzdura! Widzę, że konkurencja nie śpi, skąd to warszawskie IP? Gdzie stolica, a gdzie Wolsztyn? Regularnie korzystam z usług Pani Doktor, to przemiła osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu!!!!!!!! Nie jest dla mnie problemem dojechać na wizytę kilkadziesiąt km bo wiem że warto i wiem że na pewno uzyskam fachową poradę!!!!!! Wszystkim bardzo polecam Panią Doktor, super lekarz! A jej konkurencję, która wstawia tu takie komentarze bez żadnych sensownych argumentów, serdecznie NIE pozdrawiam!!!