Filtruj terminy

Dermatolog Wolsztyn lekarz Ewa Berlińska

Studio Medycyny Estetycznej & Day SPA NINA Studio Estetica
5-go Stycznia 44
64-200 Wolsztyn

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u tego lekarza... Zapłaciłam dużo kasy, a pani doktor poświęciła mi zaledwie 5 minut i spławiła. Idąc do dermatologa z problemem, który od miesięcy wpędza mnie w nerwicę i nie pozwala normalnie funkcjonować oczekiwałam odrobiny zrozumienia. A tutaj zero podejścia. Zamiast przyjrzeć się dokładnie mojej dolegliwości, pani doktor potwierdziła tylko na chłodno to, co jej powiedziałam i przepisała silne leki, których nawet boję się zażyć ze ...
Opinia dodana przez: Anna

Prywatny Gabinet Dermatologiczny
Wyczółkowskiego 8
66-620 Gubin

Moi drodzy serdecznie polecam pana Dr A. Lende. Bardzo jestem mu wdzięczna za prawidłową diagnozę. Dzięki tej opinii, mogłam podjąć dalsze kroki. Mianowicie usunięcie pieprzyka z palca u stopy.
Opinia dodana przez: xy64

Krótka 27/60
68-200 Żary

Serdecznie polecam Panią Wiesławę, lekarz z powołania, cudowne podejście do pacjenta, potrafi sprawić że człowiek całkowicie się odpręży a po 30 min jest 10 lat młodszy i to całkowicie bezboleśnie. Ceny konkurencyjne a preparaty najwyższej jakości, ponadto Pani dermatolog nie" naciąga " proponuje te zabiegi które dają najbardziej widoczne efekty.
Opinia dodana przez: zadowolona

Reja 2
Nowa Sól

bardzo dobra Pani doktor. Kuracja trwała miesiąc po czym po paru dniach brania antybiotyków widac było zaskakujące efekty. Od razu wiedziała co mi jest. Z dnia na dzień jak wszystko zeszlo z twarzy to płakałam do lusterka ze szczescia. Dziekuje Pani Doktor. i polecam wszystkim!!!!

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.
Opinia dodana przez: aaaa

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz.
Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty.

Pozdrawiam i polecam

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Po pierwsze ma dobre podejście do pacjenta, po drugie widac, ze zna sie na rzeczy, jest bardzo dobrym dermatologiem. Z moim problemem byłam wcześniej u dwóch lekarzy, żeden nie powiedział jasno i wyraznie co mi jest i "odsyłal mnie z kwitkiem", a pani doktor natychmiast zdiagnozowała moją chorobę i zaczela odpowiednio ją leczyc. Dodatkowym plusem jest to że dokładnie wszystko tłumaczy, jak należy stosowac i co oraz duzo mówi o ...

Żeromskiego 14 lok. 2a
65-958 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz który jako jedyny z wielu lekarzy u których już byłam,rozwiazał problem mojej choroby

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Polecam Pania Dr.Zofie Leś-Zaczyńską jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy mam problem z egzemą i pani doktor znalazła rorwiazanie wiem ,ze to nie koniec moich problemów ale moje problemy ze skorą i alergia nie sa juz takie uciążliwe Katarzyna

gen. Dąbrowskiego 1
64-200 Wolsztyn

Co za bzdura! Widzę, że konkurencja nie śpi, skąd to warszawskie IP? Gdzie stolica, a gdzie Wolsztyn? Regularnie korzystam z usług Pani Doktor, to przemiła osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu!!!!!!!! Nie jest dla mnie problemem dojechać na wizytę kilkadziesiąt km bo wiem że warto i wiem że na pewno uzyskam fachową poradę!!!!!! Wszystkim bardzo polecam Panią Doktor, super lekarz! A jej konkurencję, która wstawia tu takie komentarze bez żadnych ...