Dermatolog Góra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Mirsk
ul. Adama Mickiewicza 36
59-630 Mirsk

Bardzo miły ,uprzejmy i kompetentny lekarz .Poświęcił mi dużo czasy na wyjaśnienie mi mojego schorzenia.bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Zbigniew

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani dr bardzo sympatyczna, zainteresowana chorobą, dokładnie oglądnie, nie obawia się dotknąć. Polecam.

Opinia dodana przez: Ludwika

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Dermatolog godny polecenia. Profesjonalne podejście do zawodu, do mojej żony w ciąży potrafiła w ciągu kilkunastu minut zorganizować wizytę i to u nas w domu, po telefonie. Jeśli chodzi o moją osobę to doskonale dobrała leki z trudną chorobą skórna, na którą inni lekarze kilka lat szukają. Polecam za profesjonalność, kontakt i oczywiście znajomość zawodu.

Opinia dodana przez: Damian

gabinet prywatny
Plac Ratuszowy 55/3
58-500 Jelenia Góra

Świetna lekarka bardzo dobrze opisała moją chorobę i jak ją się leczy . Podejście do pacjenta wspaniałe , poświęca na każdego pacjenta od 10 do 15 min a polecam wszystkim Tą lekarkę .

Opinia dodana przez: Ewa

59-540 Jelenia Góra

Kompleksowe podejście Pani Doktor do tematu, bez owijania w bawełnę, przepisane leki działają bardzo szybko i szybko nadchodzi poprawa. Pani Doktor bardzo miła, uśmiechnięta, co też pomaga w leczeniu. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Bartosz

Prywatny Gabinet Lekarski
1 Maja 4 lok. 11
58-530 Kowary

Byłam z synem u kilku specjalistów niestety każdy mówił i leczył inaczej.Na koniec trafiłam do doktora Kwaśnego na pierwszej wizycie postawił diagnoze przepisał lek i było po sprawie.Szkoda tylko, że nie wiedziałam wczesniej o doktorze. Jestem mu wdzięczna.Naprawde polecam.

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła i kompetentna lekarka , a co najważniejsze trafna diagnoza. Leczenie zaordynowane przynosi efekty. Polecam.

Opinia dodana przez: Ewa

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

polecam, Pani bardzo miła, zna się na rzeczy.

polecam, Pani bardzo miła, zna się na rzeczy.

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10
58-100 Świdnica