Filtruj terminy

lekarz Atena Emerle-Meisinger

bydynek byłego szpitala dziecięcięcego
Walczaka12b/13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Serdecznie polecam usługi Pani Dr Ateny Emerle-Meisinger. Jest to lekarz, który daje nieustanne wsparcie i ma niezwykłe, ciepłe podejście do pacjenta. Bardzo szybko otrzymałam pomoc i rozwiązanie mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Teresa K.

lekarz Leokadia Paszyńska-Korbela

66-400 Gorzów Wielkopolski

Mimo większości wystawionych "czwórek" nie poleciłabym pani doktor, tylko od razu skierowała do gabinetu obok, tj. dr Emerle. U doktor Korbeli leczyłam się prawie 6 miesięcy i trwałoby to dłużej, co, jak wytłumaczyła mi później doktor Emerle, mogłoby się źle skończyć dla mojej wątroby. Wprawdzie zostałam zapytana o kilka istotnych kwestii przed rozpoczęciem leczenia, zostałam też skierowana na niezbędne badania, poinformowano mnie o możliwych konsekwencjach itp. Niewątpliwym plusem był też ...

lekarz Biruta Walentynowicz

Dermatolog, Wenerolog

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna i Przychodnia PKP

Gorzów Wielkopolski

Na wypadanie i nienaturalne przetluszczanie sie wlosow Pani doktor praktycznie nie ogladajac ich zalecila szampon dla dzieci plus suplement diety biotebal, na pozegnanie usluszalem jedynie tekst : "jesli nie pomoze przez dwa miesiace to niech pan sobie idzie do kogos innego". Minely 2 miesiace niestety nie pomoglo wiec jesli ktos chce sie wybrac do tej Pani niech lepiej od razu skorzysta z jej jedynej zlotej rady i od razu pojdzie ...

dr n. med. Sebastian Kulesza

Poradnia Ortopedyczna Walczaka
Pilsudskiego 47 MEDISON
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem kompletnie rozczarowana. Pan doktor chciał mi tylko wcisnąć najgorszy antybiotyk na trądzik na rynku, a kiedy się nie zgodziłam na takie leczenie rozłożył ręce. Musiałam zapłacić za wizytę wychodząc z dosłownie niczym! Bardzo odradzam i nie polecam.
Opinia dodana przez: Andżelika

dr n. med. Tadeusz Dębniak

kard. Wyszyńskiego 133a
66-400 Gorzów Wielkopolski

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOBRAŁ WŁAŚCIWE LEKI. ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA PORADĘ, RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE. POLECAM
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Jadwiga Rutkowska

Dermatolog, Wenerolog

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam!Stracony czas oraz pieniądze.Oczekiwanie na wizytę około 2 miesiące.W trakcie wizyty Pani skupia się na poprawności założenia maseczki bardziej niż na problemie z którym przyszedłem.Mało profesjonalne podejście.

Atena Emerle

66-400 Gorzów Wielkopolski

Ta pani doktor zmienia obraz lekarzy na bardzo pozytywny. Jak pierwszy raz do niej trafiłem to byłem w szoku i pod wielkim wrażeniem że wizyta u lekarza może być taka "przyjemna"? - nie wiem jak to określić. no i do tego ma bieżącą wiedzę o nowościach w leczeniu. W każdym bądź razie polecam wszystkim. Jest naprawdę spoko. Przyjmuje i na kasę i prywatnie - jak się komu uda załapać.

lekarz Dorota Korżel

Dermatolog

Okulistyczne Centrum Chirurgii NZOZ Korżel Poradnia Okulistyczna i Leczenia Jaskry
Plac Jana Pawła II 74AB
66-400 Gorzów Wielkopolski

Miła Pani oszukuje podając inną cenę zabiegu przed wizytą i inną przed samym zabiegiem,zwykłe oszustwo
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Joanna Szczepanik -Boroń