Dermatolog Jasło

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Niedawno byłem u Pana doktora z wizytą. Uprzejmy, cierpliwy, wysłuchał co mam do powiedzenia, obejrzał wszystkie symptomy choroby. Myślę, że jeśli będę musiał skonsultować się z dermatologiem to pierw wybiorę się do Pana Marka.

Madejskich 11
38-200 Jasło

Niestety już Pan doktor nie żyje. Był wspaniałym lekarzem. Pomógł wielu ludziom. Potrafił dostrzec inne choroby i też leczył. Był ogromnie cierpliwy i wyrozumiały dla pacjentów. Choć staruszek do końca miał jasny umysł i pomagał.

Opinia dodana przez: Lidka

ulica Frańciszkańska 10
38-200 Jasło

Pani dr przepisuje leki które nie są już produkowane( brak rozeznania w nowych lekach). Przepisując zamiennik też inkasuje za wizytę - o zgrozo i nie ma zamiaru przeprosić za pomyłkę.

Kołłątaja 14 lok. 10
38-200 Jasło

Pozbywa pacjenta, nie wyraża chęci wgłębiania się w objawy choroby.

Pozbywa pacjenta, nie wyraża chęci wgłębiania się w objawy choroby.

ulica Szajnochy 38