Dermatolog Kalisz

3 Maja 13
62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, kompetentny. Zawsze Pani Doktor jest życzliwa i uprzejma, poświęca dużo czasu swoim pacjentom.

Opinia dodana przez: Anna

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Poszedłem do Pani Doktor za namową znajomych. Moim problemem jest, a raczej przestaje być :), łysienie plackowate. Pani Doktor przedstawiła przyczyny choroby, rokowania, przepisała leki i przekazała wytyczne. Podchodzi całościowo do pacjenta i choroby, przepisuje niedrogie leki, jest przy tym bardzo miłą osobą. Uczciwy lekarz, taki z powołania. Pierwszy raz korzystając z prywatnej służby zdrowia otrzymuję paragon z kasy. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: patelka

Pracownia Diagnostyczna
Kordeckiego 36
62-800 Kalisz

Pan doktor miły i uprzejmy, wizyta z reguły bardzo krótka, nie rozgaduje się, a czy pomocny to zależy od schorzenia, zachęca do wizyty kontrolnej ale to trochę za drogo żeby się pokazać iż jest poprawa.

Opinia dodana przez: Misia

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Pani doktor rzeczywiście była bardzo miła (na kase chorych ;)), wypisała dość dużo leków na trądzik, nie tanich ale mam nadzieje skutecznych, chociaz to czas pokaże i nie omieszkam dorzucić tutaj opinie dot trafności diagnozy i wyboru sposobu leczenia.

Młynarska 99
62-800 Kalisz

Lekarz z powołania. Rewelacyjne metody leczenia. Świetny kontakt, fachowo przedstawia chorobę i leczenie. W 100% polecam. Moja cała rodzina korzysta z usług prywatnych jak i na NFZ i wszyscy są bardzo zadowoleni.

62-800 Kalisz

A mnie Pani Doktor wyleczyła z trądziku doustnymi retinoidami. Nawet blizny zniknęły, a znajomi nie mogą mnie poznać. Jestem więc jej bardzo wdzięczny, a przesuszenie skóry to normalne przy lekach przeciwtrądzikowych. Łatwo można sobie z tym poradzić nawilżając skórę o czym zostałem poinformowany i nawet dostałem próbki odpowiednich kremów. Gorąco polecam.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Jestem pod wielkim wrażeniem.
Leczenie i kontakt na najwyższym poziomie. Cena adekwatna do wizyty, bardzo indywidualne ,otwarte i miłe podejście do pacjenta.
Lekarz na 5+

Jestem pod wielkim wrażeniem.
Lekarz na 5+

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

byłam kilkakrotnie na wizycie u pani doktor i jestem zadowolona z efektów

byłam kilkakrotnie na wizycie u pani doktor i jestem zadowolona z efektów

Śródmiejska 32 lok. 3

Młynarska 99