Dermatolog Leszno

Dermatolog Leszno lek. med. Aleksandra Szewczyk

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)

Opinia dodana przez: Natalia

Centrum Zdrowia Kobiety "Medmar"
Starozamkowa 18a
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście. Pan Doktor Marcin postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie. Wcześniej przez prawie 2 lata nikomu się to nie udało! Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Michal

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Pani Doktor przyjmuje w wielu miejscach w Poznaniu, ale ja trafiłam do niej z dzieckiem do poradni w Klinice Dermatologii. Ma fajne podejście do dzieci, a z doświadczenia wiem, że nie każdy dermatolog chce je przyjmować. Wizyta miła, diagnoza chyba trafna, bo leczenie -jak na razie :) - skuteczne

Robert Kurzawiński

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Przesympatyczny, miły człowiek , naprawdę zainteresowany moim problemem. Jestem właśnie w trakcie leczenia i efekty już są bardzo zadowalające. Polecam wizytę!

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

konkretne i rzeczowe podejście do problemu alergii skórnej u niemowlaka, tutaj otrzymałam skuteczną pomoc

os. Zamenhofa
Leszczynko, Leszno

Polecam dermatologa. Osoba bardzo kontaktowa. Fachowa i trafna diagnoza. Godna polecenia jest możliwość szybkiego umówienia, gdyż moja choroba szybko się nasilała.

Opinia dodana przez: marek

Leszno

Zabieg Fraxel u Pani doktor jest super. Odpowiednio mnie przygotowała do zabiegu i wytłumaczyła jak zabieg będzie wyglądał i co Moz się dziać bezpośrednio po nim dlatego byłam całkowicie spokojna, zabieg był w całkiem rozsądnej cenie. Kontrola po zabiegu gratis !!!. Widać duży profesjonalizm

Opinia dodana przez: IRNO irno1958

Mała Kościelna 37
64-100 Leszno

5 minut, kilka pytań, brak zainteresowania i właściwej diagnozy. Jedno wielkie nic. Najgorszy lekarz z jakim miałem w życiu do czynienia.

ulica 55 Pułku Piechoty 8

Na Skarpie 24