Dermatolog Ostrowiec Świętokrzyski

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mogę polecić doktor Elżbietę Świątek to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie dermatologi, miałem problem z łuszczycą i łupieżem pani doktor zbadała mnie i przepisała odpowiednie leki. Znajdziecie ją tutaj https://kcp.pl/lekarz/elzbieta-swiatek/dermatolog/ostrowiec-swietokrzyski/ jest tu też adres.

Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Anna Chałupczak-Winiarska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Zakład Opieki Ginekologicznej
Iłżecka 31 A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo polecam Panią Doktor, miałam duże wypadanie włosów i dopiero Pani Doktor mi pomogła.

Prywatna Gabinet Dermatologiczny Dorośli i Dzieci
ul. Matejki 4
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Panie Doktorze jest Pan wielki!!! Dopiero tydzień leczenia a już ogromna poprawa. Lekarz bardzo sympatyczny, kontaktowy mimo że, wizyta była w ramach NFZ. Co ważne przepisana maść ku mojemu zaskoczeniu kosztowała 6,50 PLN za tubkę a nie jak do tej pory wypisywane po 80 PLN i więcej. I co najważniejsze działa :) Pierwszy lekarz, który zdiagnozował mój problem skórny (do tej pory nikt nie powiedział co to jest) i zaaplikował prawidłowe leczenie w minimalnych kosztach. Ponadto wszystko wytłumaczył, zapisał na kartce co kiedy i ile stosować oraz dietę jaką należałoby stosować w celu wsparcia leczenia. Bardzo dziękuję :)

Opinia dodana przez: Sylwek

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy