Dermatolog Pleszew

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew

Pan doktor miły i uprzejmy, wizyta z reguły bardzo krótka, nie rozgaduje się, a czy pomocny to zależy od schorzenia, zachęca do wizyty kontrolnej ale to trochę za drogo żeby się pokazać iż jest poprawa.

Opinia dodana przez: Misia

Kilińskiego 15
63-300 Pleszew

Nie polecam. Niby wizyta tania ale nie warta nawet tych pieniędzy. Pani doktor nie zbadała nawet mojej skóry. "Diagnozę" wyznaczyła zza biurka przepisując maść za 5zł dostępną bez recepty. Na każde pytania odpowiadała ironicznie z pogardą. Na moje ostatnie pytanie odpowiedziała w drzwiach spiesząc się na pogaduszki. Wielkie NIE.

Opinia dodana przez: Nie polecam