Dermatolog Proszowice

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Gabinet Dermatologiczny
Kopernika 36,przeniesiony z Krakowska 32, czwartki w godz 14-18,30
32-120 Proszowice

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane.
Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Opinia dodana przez: jolanta p jolantaprus

lekarz Małgorzata Jabłońska

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Gabinet Prywatny

32-100 Proszowice

czy ta dermatolog przyjmuje tez prywatnie w proszowicach? jesli tak, prosze o kontakt do niej.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
ulica Kopernika 13
32-100 Proszowice

Pani doktor jest niezwykle miła i kompetentna. Mimo dużej ilości pacjentów w poradni przy szpitalu, zawsze stara sie przyjąć nagle przypadki, jak mój gdy dostałam uczulenia. Chodze do niej z cała rodzina. Niestety czas poświęcony pacjentowi jest krótki ale rekompensuje je rzetelność i uprzejmość pani doktor. Dla mnie super!

Opinia dodana przez: Agnieszka F.

Proszowice Prywatny Gabinet Dermatologiczny
ul.Kopernika 15