Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Pruszków

dr Beata Rutkiewicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Klinika Zdrowia i Urody SENSAMED
ul. Mazurska 15a, Komorów
05-806 Pruszków

Od wielu lat miałam problemy z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi. To sprawiło, ze miałam kompleksy i bałam się wychodzić z domu. Wiele lat szukałam pomocy u różnych dermatologów na terenie woj. mazowieckiego. Niestety żaden z nich nie potrafił mnie wyleczyć, ponieważ trądzik w najlepszym wypadku po chwilowej, nieznacznej poprawie wracał ze zwiększoną siłą, nierzadko powodując szpecące blizny i przebarwienia. Koleżanka poleciła mi wizytę u Pani Dr Beaty Rutkiewicz, gdyż sama ...

lekarz Mariusz Marzec

Dermatolog, Internista

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Serdecznie polecam Doktora Marca ! Wspaniały lekarz, który jest lekarzem z powołania. Miły, kompetentny, cieply i bardzo pomocny. Pan Doktor ma tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Świetny dermatolog, który umie wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie. Takich lekarzy brakuje. Polecam i jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony mojej osobie czas :)
Opinia dodana przez: Paulina Grabska

lekarz Alicja Szczesna

Kościuszki 46 lok.3
Pruszków

super specjalistka POLECAM pomogła mnie i moim znajomym miła kompetentna zna się na swojej pracy.Masz problem ze skórą

lekarz Joanna Kolinek

Al. Wojska Polskiego 16a/53
05-800 Pruszków

Pani doktor jest profesjonalistką. Ma duże doświadczenie. Trafnie ocenia schorzenie. Męczyłam się z ropiejącą piętą. Jedna wizyta i od razu diagnoza i trafione leczenie. Okazało się, że miałam łuszczycę na pięcie. Szczerze polecam. P.S. nie ma problemów z zapisem na wizytę.
Opinia dodana przez: Skibibibi

dr n. med. Ewa Chlebus

al. Wojska Polskiego 20a paw. 25
Pruszków

Niestety mega słaby lekarz… totalnie zroknowal mi zycie Propecia i Roacutenem … Nie polecam NIKOMU!!!!! Mega Droga i Mega Słaba..
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Beata Matuschke

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Ameds Centrum Medyczne Pruszków
Brzozowa 1
05-806 Pruszków