Dermatolog Sanok

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor fachowo zajmuje się tematem, zazwyczaj trafia z diagnozą i lekami, jest bardzo uprzejma i nie boi się chorób skórnych. Polecam!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

gen. Sikorskiego 6a lok. 3

miła sympatyczna, kompetentna
Gorąco polecam. Wizyta i rozmowa z Pania Doktor jest prawdziwą przyjemnośćią.

miła sympatyczna, kompetentna
Gorąco polecam. Wizyta i rozmowa z Pania Doktor jest prawdziwą przyjemnośćią.

Słowackiego 95
Sanok

Konkretny, fachowy lekarz. Zapisała mi skuteczne i tanie smarowidło (płyn) do zrobienia w aptece. Pomogło i obeszło się bez antybiotyku przepisanego przez innego dermatologa na tą samą dolegliwosć (łupież pstry). Miła i konkretna osoba.

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Ja polecam. Bardzo dokładnie zebrała wywiad i ponieważ biorę bardzo nowy lek na migotanie przedsionków, poleciła konsultację kardiologiczną. I kardiolog potwierdził, że Dr. miała rację.

Opinia dodana przez: Krystyna M.

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Nie polecam, na kasę chorych nie poświęca dużo czasu na pacjenta, leczy bez badań, przypisuje te leki które akurat przedstawiciele jej przedstawią by mieć profity. Spóźnia się, nie kulturalna, potrafi kończyć jedzenie przyjmując pacjenta.

Opinia dodana przez: Diana

lekarz Anna Zielnica-Bukład