Dermatolog Suwałki

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Bardzo miła Pani doktor, kompetentna. Leczę się u niej od lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Podchodzi do pacjenta osobowo, nie przedmiotowo.

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ
ul. Szpitalna 62
Suwałki

Lekarka działa na niekorzyść pacjenta, ponieważ wypisuje recepty na leki przeciwhistaminowe na 100% odpłatności dla pacjenta. Pacjentowi przysługuje zniżka na te leki. Inny lekarz z tej samej poradni wypisuje recepty na ten sam lek ze zniżką dla pacjenta.

Noniewicza 48
16-400 Maniówka, Suwałki

Człowiek ma znikomą wiedzę, omijajcie z daleka tego Pana, po 5 min stwierdza co dolega co jest dalekie od prawdy, bez badań, bez większego wywiadu z pacjentem, mam przez niego problemy z twarzą do dnia dzisiejszego:(

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

W czasie pierwszej wizyty Pani konował nawet nie raczyła podnieść głowy znad papierów, nie mówiąc o jakichkolwiek oględzinach zmian chorobowych. Nic dziwnego, że przepisany lek /sterydowy/ bardziej mi zaszkodził niż pomógł. Boże miej w opiece uczelnię, która tak kształci lekarzy.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Smarzeski