Dermatolog Szamotuły

Szamotuły

Bardzo polecam Panią dr. Wnikliwa, serdeczna, nie przepisuje lekarstw bez poznania stanu zdrowia pacjenta. Bardzo pracowita, rzetelna osoba.

Opinia dodana przez: Agata

Przychodnia Lekarska "MEDICUS"
Garncarska 11
64-500 Szamotuły

Mam 50 lat. Od urodzenia choruję na atopowe zapalenie skóry. Od 10 lat jestem pacjentkom pana Maurycego Piotrowskiego i nareszcie mam spokój z dolegliwościami! To pierwszy lekarz, który obejrzał moją skórę przez szkło powiększające. Do tej pory lekarze oglądali mnie z za biurka mówiąc cyt; wiem co pani dolega. Być może wiedzieli ale nie pomogli. Doktor Piotrowski jako jedyny potraktował mnie jako pacjentkę która wymaga leczenia. W dodatku jest skuteczny! Usłyszałam, że jest lekarzem, który stosuje przestarzałe metody leczenia. Nie wiem! Nie znam się na metodach leczenia mojego schorzenia ale wiem na pewno,że metoda doktora Piotrowskiego jest skuteczna! Od 10 lat mam chorobę pod kontrolą! Jako dojrzała kobieta nie muszę chować rąk, szyi, twarzy ponieważ mam czystą skórę! Gorąco polecam wizytę u doktora Piotrowskiego. To jest lekarz, który wie i rozumie jak trudno żyć z chorobą skóry. Panie doktorze bardzo dziękuję za zrozumienie i okazywaną, realną pomoc. D. Stadlmajer

Poradnia Dietetyczna Nowa Linia
ul. Sukiennicza 6