Filtruj terminy

Dermatolog Tczew

83-110 Tczew

Znam panią doktor od 20 lat. Pierwsze nasze spotkanie odbyło się gdy jeszcze w szkole podstawowej, po niewyleczonym zapaleniu płuc, na moich rękach i nogach zaczęły się pojawiać wybroczyny. Pani doktor Pokrzywa stwierdziła, że to... pokrzywka. Kazała robić okłady z... maślanki. Miesiąc później, dzięki uprzejmości innego lekarza, trafiłem na konsultacje do AM w Gdańsku gdzie zostałem zdiagnozowany - rumień guzowaty i po hospitalizacji wyleczony.

Parę lat później trafiłem do ...

Parę lat później trafiłem do niej przy okazji wrastającego paznokcia w paluchu, hallux, digiti pedis I. Pani przyjmowała w przychodni przy ul. Wojska Polskiego. Zdecydowała się na zabieg pod znieczuleniem miejscowym. Owszem, nie bolało ale to, co wyczyniała z moją nogą było komiczne - jak z kawałkiem mięsa: rwała, rzucała na boki, głośno komentowała. Gdy uniosłem głowę ujrzałem iście rzeźnicki widok - pani cała zachlapana krwią, moja noga cała zalana krwią i tryskająca bryza, wszędzie krew. Straciłem na moment przytomność za co dostało mi się po przebudzeniu.

Problem pojawił się u drugiej stopy parę lat później, sytuacja miała się powtórzyć jednak na dźwięk nazwiska p. Pokrzywy zabrałem się i pojechałem do szpitala na ul. 30 Stycznia gdzie na Ostrym Dyżurze jakiś miły młody lekarz w 3 minuty załatwił problem.

Opinia dodana przez: Fructus

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Przyszłam do pani z kaszakiem na powiece i ze zmianami trądzikowymi na twarzy oraz dekolcie. Jak wyczytałam w internecie pani Irmina się w tym specjalizuje. Powiedziała mi, że z kaszakiem powinnam iść do kosmetyczki a nie do niej, a na trądzik to ona nie jest cyt.: "Duchem świętym". Byłam u niej parę lat wcześniej i dała mi za mocne leki, które nakładając na twarz sprawiały, że oczy łzawiły a twarz szczypała. Dzisiaj nie wysłuchajac mnie, powiedziała że stosując leki w kratkę nie mam co liczyć na efekty a ludzie w moim wieku 13/15 chcieliby od razu widzieć efekty. Wtedy się zdenerwowałam, bo nie wysłucha mnie i wrzuciła do jednego worka zarzucając, że widząc złuszczająca się skórę odstawiłam leki, co nie było prawdą. Poczułam się bardziej źle potraktowana i zlekceważona przez mój wiek. Brakowało mi indywidualnego podejścia do sprawy. Nie zostałam w żaden sposób zbadana, tylko spojrzała na mnie. Z gabinetu wyszłam zapłakana po raz pierwszy w życiu, a miałam kilka wizyt u różnych dermatologów i może żaden jeszcze nie dał mi leków, które by mnie nie bolały przy nakładaniu, ale każdy z nich był sympatyczny, a tutaj nawet na to nie można było liczyć .

Opinia dodana przez: Ola

Przychodnia stomatologiczna
Lecha 1

Wojska Polskiego 5
83-100 Tczew

dr n. med. Olivia Komorowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Tczew
Malinowska 28
83-110 Tczew

Dermatolodzy w mieście Tczew