Dermatolog Turek

62-700 Turek

Lekarz z powołania. Rewelacyjne metody leczenia. Świetny kontakt, fachowo przedstawia chorobę i leczenie. W 100% polecam. Moja cała rodzina korzysta z usług prywatnych jak i na NFZ i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Pan Koliński to doktor z powołania cieszę się,że do niego trafiłam,bo inni dermatolodzy nie dawali sobie rady i źle postawili diagnoze bylam faszerowana niepotrzebnie świństwami i traktowana jak królik doswiadczalny. Moim zdaniem dr Kolinski to na prawdę dobry lekarz ,ktory wyslucha pacjenta i doradzi co trzeba zrobic w konkretnym przypadku jest warty polecenia. ;-)

Opinia dodana przez: Daria

62-700 Turek

Katastrofalne podejście do pacjenta.. ponad 2 tygodnie oczekiwania na prywatną wizytę-ok, koszt 200 zł-ok (gdzie np. dr Rudnicka będąca dziekanem w W-wie przyjmuje za 170zł) Wizyta trwająca DOSŁOWNIE 15 min, przy czym nie wykazał się dobrymi manierami prowadząc rozmowę ze swoim ojcem. Ewidentnie nastawiony na zarabianie pieniędzy, (nie wspominam już o Jego ekskluzywnych samochodach), gdyż jak sam podkreślił "w momencie wyjścia pacjenta z gabinetu zapomina o nim". Panie z Sharley'a (tam przyjmuje w W-wie) nie wystawiły nawet "kwitka" za wizytę! Wręczył skierowanie do szpitala w Łodzi, gdzie jest adiunktem (jestem z W-wy) W Łodzi przez 3 dni widziałem Go tylko 2 razy (podczas przyjęcia oraz w stołówce). W szpitalu nie zrobiono nawet kompletu podstawowych badań przy danym rozpoznaniu, by w momencie wypisu, kiedy to człowiek był gotów do wyjścia przypomnieć sobie o badaniu na przeciwciała ANA/ANCA! Nie wspominam już o fakcie zgubienia RTG klatki piersiowej.. Po wyniki przeciwciał, pomimo zapewnień, musiałem sam wydzwaniać (oczywiście nie do samego dr Czyża, bo kontakt "urwał" się już na wstępie) Przy czym obiecano mi, iż zostanę poinstruowany "co dalej", co niestety nie nastąpiło. Przestałem wierzyć, iż jest to fatum, niefortunny zbieg okoliczności, jaki mnie spotkał. Zazwyczaj staram się wykazywać empatią, i rozumieć niedoskonałości, ale w tym wypadku ocenę pozostawiam Państwu.. Pozdrawiam Łukasz Gołda

Turek

Pozdrawiam
Łukasz Gołda

os. Miranda 7
62-700 Turek

na grzybiczne problemy przepisał alergiczny lek, który działał w odwrotnym kierunku. Na drugiej wizycie nadal upierał sie przy swojej diagnozie. Zmieniłem lekarza jak powiedziałem co przepisał na moje dolegliwości to aż sie lekarka za głowe złapała. Nie polecam.

Zakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółce z o.o. "SINTUR"
Kolska 19

Dermatolog Turek lek. med. Magdalena Kręgiel