Filtruj terminy

{'id': 27029, 'name': u'Turek'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

Dermatologia i Medycyna Estetyczna (Centrum Medyczne Medix)
Folwarczna 1
Turek

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

lekarz Krzysztof Koliński

Gabinet
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałym podejściem. Bardzo kompetentny .Potrafi rzeczowo w normalnym języku wytłumaczyć problem. Normalny :) Nie zadziera nosa
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Piotr Czyż

Kaliska 35
62-700 Turek

Pan Doktor na moją wysypkę rozpisał miesięczną antybiotykoterpię oraz maść ze sterydem. Za dwa dni otrzymałam wynik badanego wycinka skóry (badanie zrobione prywatnie bez wiedzy lekarza) okazało się, że to świerzb. Jeżeli Pan Doktor nie potrafi rozpoznać świerzba i wypisuje poważany antybiotyk i maść ze sterydem to wiele to wiele to świadczy :)
Opinia dodana przez: pacjentka
Katastrofalne podejście do pacjenta.. ponad 2 tygodnie oczekiwania na prywatną wizytę-ok, koszt 200 zł-ok (gdzie np. dr Rudnicka będąca dziekanem w W-wie przyjmuje za 170zł) Wizyta trwająca DOSŁOWNIE 15 min, przy czym nie wykazał się dobrymi manierami prowadząc rozmowę ze swoim ojcem. Ewidentnie nastawiony na zarabianie pieniędzy, (nie wspominam już o Jego ekskluzywnych samochodach), gdyż jak sam podkreślił "w momencie wyjścia pacjenta z gabinetu zapomina o nim". Panie z Sharley'a ...

Franciszek Skrzywanek

os. Miranda 7
62-700 Turek

na grzybiczne problemy przepisał alergiczny lek, który działał w odwrotnym kierunku. Na drugiej wizycie nadal upierał sie przy swojej diagnozie. Zmieniłem lekarza jak powiedziałem co przepisał na moje dolegliwości to aż sie lekarka za głowe złapała. Nie polecam.

lekarz Justyna Krauze-Gajdowska

Dermatolog

Zakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółce z o.o. "SINTUR"
Kolska 19

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ