Dermatolog Zawiercie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Bardzo dobra lekarka. :-) Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej co inna lekarka bezkutecznie próbowała leczyć.

Opinia dodana przez: Bartosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie

Otrzymałam namiary od znajomego i wszystko się potwierdziło. Bardzo mi pomogła, pozbyłam się uciążliwej alergii.POLECAM, bardzo dobry lekarz.

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
Józefa Piłsudskiego 80
42-400 Zawiercie

Pani dr bardzo mi pomogła. Wcześniej korzystałam z prywatnych wizyt na Śląsku i nie byłam zadowolona. W poradni na fundusz sprzęt ten sam i lepsze podejście. Mam za sobą kilkuetapowe leczenie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Agata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

U Pani doktor Glik bylam raz...i ostatni.Pani doktor nawet nie obejrzała mnie ani mojej corki i sugerując sie moja opinia skąd może sie wziąść uciazliwa wysypka,przepisala recepte.Byla kompletnie zdezorientowana jezeli chodzi o moja 5-letnia coreczke od razu mi powiedziala że ona nie wie co ma jej przepisac...Stwierdzila ze to na pewno swierzb wydalam na recepty nic nie pomoglo,udalam sie do inego dermatologa ktory definitywnie wykluczyl diagnoze Pani doktor Glik.

Sikorskiego 6
42400 Zawiercie