Dermatolog Zgierz

Przychodnia
Andrzeja Struga 23
95-100 Zgierz

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion

Opinia dodana przez: czesia

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wizyty domowe, Dermatolog

"Sanus"
Dąbrowskiego 19
Zgierz

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)

Opinia dodana przez: Ewelina

Centrum Rehabilitacji
Tuwima 18
95-100 Zgierz

Pani Profesor Trznadel-Grodzka (wcześniej Trznadel-Budźko)wstrzykiwała mi Juvederm kilka dni temu i jestem bardzo zadowolona z efektu, jak i z jej podejścia do pacjenta. Wszystko tłumaczy, pokazuje opakowanie produktu przy rozpakowaniu, tłumaczy co zaraz zrobi, do czego wszytko służy. Podczas samego zabiegu rozmawia z pacjentem odwracając jego uwagę od ukłuć :) na prawdę profesjonalne podejście. Jestem młodą osobą-23 lata, wczesne zmarszczki są u mnie genetyczne, a ona jako pierwszy dermatolog nie próbowała mnie przekonywać do innego wyjścia niż zastrzyki (że za młoda, że inne sposoby...ile się tego nasłuchałam..za wszystkie wizyty i zabiegi miałabym już 3 razy wypełnione zmarszczki juvedermem). Zwracam uwagę tylko na jedno- smarowanko skóry Emlą przed zabiegiem- jeśli masz bardzo wrażliwą skórę to dłużej niż półgodziny znieczulania może mocno podrażnić skórę, u mnie na czole zaczerwienienie utrzymywało się dwa dni, a w okolicy nosa i ust skóra się zeschła i zeszła po kilku dniach. Mimo wszyto efekt rewelacyjny- bez siniaków, grudek, równo i profesjonalnie.

Długa 14 lok. 9
95-100 Zgierz

Mój problem z łuszczycą po raz pierwszy został mi przedstawiony nie tylko jako problem skóry, ale schorzenie w części ujawniające się z powodu innych chorób. Zmiana trybu życia i leki dają skutek.

Przychodnia
gen. Henryka Dąbrowskiego 6/8

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a

3-go Maja 11/13/37

Parzęczewska 17/19
Zgierz

NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84