Diabetolog

PulsMed
ul. Stoczniowców 11-13
Koszalin

Wspaniały lekarz ,konkretny w leczeniu , miła uprzejma ,wyrozumiała , wytłumaczy co chce osiągnąć w leczeniu przy współpracy z pacjentem .Polecam ,,cukrzykom"

Multimed
ul.11listopada 3E/1 , Oświęcim
32-600 Bieruń

Indywidualne podejście do pacjenta. U mnie bezbłędna diagnoza i postępowanie zgodne z ogólnymi zaleceniami Związku Diabetologów. Zauważyłem ciągle doszkalanie w tej dziedzinie. Ilość poświęconego czasu bardzo długa. Polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Lublinie - Szpital
Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Polecam Pana Doktora w 100%. Prowadzi moja cukrzyce od 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza. Jest kompetentny w tym co robi. Ma wiedzę i przekazuje ja pacjentowi. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

PIAS-CORDIS
UL. RYNEK 6 PIASKI
Gostyń

Fachowo, bardzo uprzejmie i dokładnie wszystko wyjaśnione. Polecam .Wreszcie wiem co i jak robić żeby moja cukrzyca była dobrze kontrolowana.

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarz z sercem na dłoni,po prostu lekarz z nadludzką cierpliwością bardzo dobry specjalista godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Dorota
Bardzo dobry, życzliwy lekarz. Uprzejmy w kontaktach z bardzo dobrym i kompetentnym. podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Jerzy

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

ulica Piłsudskiego 4
34-600 Limanowa

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Z dobrym podejściem do dzieci i rodziców.Dobrze wytłumaczyła istotę choroby i sposób leczenia.Godna polecenia.

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

przesympatyczna Pani doktor! Miła, zawsze pomocna! Gorąco polecam!!!

Spółdzielcza 2
Mielec

wiele uwagi poświęca pacjętowi, niektóre badania robi sama od ręki, spokojna.