Lekarze Diabetolog Gdańsk

Endokrynolog
                                       lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga
Pani Dr to prawdziwy specjalista, mający ogromną wiedzę, dzięki Niej moja cukrzyca pozwoliła mi na więcej przyjemności z życia. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i Serdecznie Dziękuję za pomoc w jej leczeniu.
Opinia dodana przez: Pawel
Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.
Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej
Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw
SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr przybyslawa Kaczmarek - Kusznierewicz jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejma, wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla meza jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Jerzy Grzybowski

lekarz Monika Nosowicz

Diabetolog, Internista

Bardzo miła osoba , oby takich lekarzy jak Pani doktor było jak najwięcej , można u niej znaleźć wszelkie porady fachowe , po za tym stwarza niekrepująca i ciepła atmosferę w rozmowie z pacjentem. Jestem oczarowany kilkoma wizytami u Pani doktor. Polecam wszystkim chorym i cierpiącym wizyty u dr M. Nosowicz
Opinia dodana przez: Bogdan
Bardzo wymagająca diabetolog ale w cukrzycy właśnie oto chodzi!

lekarz Marzena Chrostowska

Internista, Diabetolog