Diabetolog Gdańsk

Internista, Endokrynolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też ...

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Jakoś nie mogę się zgodzić z poprzednikami. Jestem osobą młodą (lat 24), z cukrzycą od urodzenia. Dr Ostojska prowadzi mnie od dłuższego czasu, nigdy nie zetknąłem się z nieuprzejmością z jej strony, wręcz przeciwnie, bo osobiście się zaangażowała w dobraniu i zdobyciu dla mnie specjalistycznej pompy insulinowej.
Z mojej strony uważam, że Dr Ostojska jest bardzo merytoryczna i zna się na tym co robi, polecam z czystym sumieniem.

Gdańsk

Bardzo wymagająca diabetolog ale w cukrzycy właśnie oto chodzi!

ul. Zbigniewa Burzyńskiego 1/gab.16
80-462 Gdańsk

Super lekarz.Lęczę się u Pani dr. Kolcowej od wielu lat z fantastycznymi rezultatami.Posiada bardzo ważną cechę dyscyplinowania pacjenta.Polecam.
Opinia dodana przez: Witold

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Poradnie