Diabetolog Gdańsk

Endokrynolog, Diabetolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

dr Barbara Ostojska

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor. Przecudowna kobieta , kompetentna , rzeczowa. Dokładnie mnie zbadała , przeprowadziła wywiad. Wprowadziła nowoczesne i najlepsze dla mnie leczenie. Z całego serca polecam każdemu tak wspaniałego lekarza :)
Opinia dodana przez: Paulina

dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Monika Nosowicz

Diabetolog, Internista

Mała Klinika Sp. z o.o.
Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk

Bardzo miła osoba , oby takich lekarzy jak Pani doktor było jak najwięcej , można u niej znaleźć wszelkie porady fachowe , po za tym stwarza niekrepująca i ciepła atmosferę w rozmowie z pacjentem. Jestem oczarowany kilkoma wizytami u Pani doktor. Polecam wszystkim chorym i cierpiącym wizyty u dr M. Nosowicz
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Olga Kolcowa

ul. Zbigniewa Burzyńskiego 1/gab.16
80-462 Gdańsk

Super lekarz.Lęczę się u Pani dr. Kolcowej od wielu lat z fantastycznymi rezultatami.Posiada bardzo ważną cechę dyscyplinowania pacjenta.Polecam.
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Małgorzata Kawko

Gdańsk

Bardzo wymagająca diabetolog ale w cukrzycy właśnie oto chodzi!

Diabetolodzy w Gdańsku