Filtruj terminy

Internista, Endokrynolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

ul. Wrocławska
Gdynia

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też ...

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jeden z niewielu, z którym można rozmawiać o chorobie, a przede wszystkim fachowiec.
Opinia dodana przez: Andrzej

Gdynia

Bardzo kompetentna, stale rozwijająca wiedzę dot. cukrzycy i działająca też na rzecz poprawy życia pacjentów poza gabinetem.

Specjalistka w sprawach leczenia cukrzycy przy pomocy pompy insulinowej.
Opinia dodana przez: Kuba

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc.
Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

lekarz Marzena Chrostowska

Internista, Hipertensjolog

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia