Diabetolog Gdynia

ul. Wrocławska
Gdynia

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też zrobiła się łagodna jak baranek. Tylko pani z rejestracji mogłaby zrobić więcej miejsc w kalendarzu.

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jeden z niewielu, z którym można rozmawiać o chorobie, a przede wszystkim fachowiec.

Opinia dodana przez: Andrzej

Gdynia

Bardzo kompetentna, stale rozwijająca wiedzę dot. cukrzycy i działająca też na rzecz poprawy życia pacjentów poza gabinetem.

Specjalistka w sprawach leczenia cukrzycy przy pomocy pompy insulinowej.

Specjalistka w sprawach leczenia cukrzycy przy pomocy pompy insulinowej.

Opinia dodana przez: Kuba
Diabetolog Gdynia lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Diabetolog, Endokrynolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Pani Doktor wspaniały fachowiec,wyjątkowo ciepła osoba. Byłam już u wielu endokrynologów , ale nigdzie nie otrzymałam pomocy w walce z insulinoopornoscią i nadwagą. Schudłam i czuję się świetnie.
Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Jula

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

pierwsza wizyta jestem super zadowolona Polecam P doktor jak dla mnie idealna :) Oby wiecej takich lekarzy

Opinia dodana przez: ludwika

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)

Opinia dodana przez: Wojciech

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia