Filtruj terminy

Diabetolog Gorlice

Ewa Rzepka

Internista, Diabetolog

Gabinet lekarza POZ - Zakład Opieki Zdrowotnej "BAS-MED." Spółka Jawna Lekarzy Medycyny Anna Piecuch-Pawłowska i Maria Orchel

Gorlice

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła mnie wspaniale przez ciążę cukrzycową. Bardzo miła i otwarta. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani doktor rewelacyjna, udzieli konkretnie informacji, zainteresowana pacjentem, bardzo miła, Nie czeka na łapówki jak inny lekarz z tego oddziału.

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani DOKTOR Brzozowska Odyniec uważa się za najmądrzejszą kobietę świata , czemu daje wyraz podczas wizyty(KTO NIE JEST DOKTOREM LUB PO STUDIACH ,Z AUTOMATU JEST TRAKTOWANY JAKO CZŁOWIEK 2 KATEGORII).
Poza tym zwraca się do pacjenta słowami wprost z rynsztoka .Jest niesympatyczna , ale o tym można przekonać się podczas wizyty np w Nowym Sączu przy Alei Wolności 49 .
Może miała słabszy dzień ,ale to w żaden sposób nie ...

Może miała słabszy dzień ,ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia ordynarnego zachowania podczas dzisiejszej wizyty .
DNO !!!

Opinia dodana przez: Dusia