Diabetolog Gorlice

Ewa Rzepka

Diabetolog, Internista

Gabinet lekarza POZ - Zakład Opieki Zdrowotnej "BAS-MED." Spółka Jawna Lekarzy Medycyny Anna Piecuch-Pawłowska i Maria Orchel

Gorlice

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła mnie wspaniale przez ciążę cukrzycową. Bardzo miła i otwarta. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani doktor rewelacyjna, udzieli konkretnie informacji, zainteresowana pacjentem, bardzo miła, Nie czeka na łapówki jak inny lekarz z tego oddziału.

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
38-300 Gorlice

Bardzo wywyższa się nad ludźmi nie polecam, rozmowa z tą panią to czysta katorga. Nie wiem po co w ogóle wdawałem się w dyskusję z tą panią następnym razem pójdę do innego lekarza

Opinia dodana przez: KARALUCH