Diabetolog Katowice

SP ZLA Moja Przychodnia
ul. PCK 1
40-053 Katowice

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

40-049 Katowice

Wspaniała lekarka,leczę sie u niej już prawie 15 lat i dzieki niej mam w miare ustabilizowaną cukrzycę!

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Zawsze chętna do pomocy i gotowa poświecic swój czas. Wysokie kwalifikacje
poparte doświadczeniem. Lekarz z powołania !

Zawsze chętna do pomocy i gotowa poświecic swój czas. Wysokie kwalifikacje
poparte doświadczeniem. Lekarz z powołania !

Opinia dodana przez: gwizdek

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Ta Pani doktor to istny anioł. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przy tym dająca człowiekowi choremu serce na dłoni. To prawdziwy wzór do naśladowania dla innych. Z gabinetu Pani doktor można wyjść naprawdę zdrowszym i patrzeć z optymizmem na życie. Dziękuję za wszystko. Piotr Gurowiec

Opinia dodana przez: piotrg73 medicus73

śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Katowice

Na pierwszą wizytę szliśmy z dzieckiem lekko poddenerwowani bo p. doktor wyglądała na trudno dostępną. Teraz bez niej nie wyobrażam sobie przechodzenia przez chorobę syna. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Jeśli ktoś inaczej, nieprzychylnie ocenia panią doktor to niech sam oceni swoje zachowanie, może w tym jest problem.

40-049 Katowice

Pani Dr prowadziła mnie w czasie ciąży. Miałam cukrzyce ciążową dzięki Pani Dr dzidzius urodził sie zdrowy i w odpowiedniej wadze.

dr n. med. Andrzej Warmuz

Diabetolog, Endokrynolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Lekarz o ogromnej cierpliwości w rozmowach z pacjentem. Świetny fachowiec.

Lekarz o ogromnej cierpliwości w rozmowach z pacjentem. Świetny fachowiec.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnie Lekarskie "MARK - MED" Sp. z o. o.
Stara Kłodnicka 43
40-703 Katowice

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........tam.......................................................................................................................................................................................................................................................

dr n. med. Tomasz Dziewit

Diabetolog, Internista

40-049 Katowice

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice