Diabetolog Kielce

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

przesympatyczna Pani doktor! Miła, zawsze pomocna! Gorąco polecam!!!

przesympatyczna Pani doktor! Miła, zawsze pomocna! Gorąco polecam!!!

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza i syna ktorzy sa swietnymi ginekologami.

Opinia dodana przez: Marta

Kielce

pani dr.Irena Jałowiec jest bardzo dobrym lekarzem uprzejmym i miłym.Dzięki niej zrozumiałem że muszę się wziąść za siebie

Opinia dodana przez: david

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Bardzo duża wiedza i duże kompetencje 5 dobre podejście do pacjenta 5, tłumaczy chorobę i sposób leczenia 5 uprzejma dużo czasu poświęca pacjentowi 5 godna Polecam wszystkim p. Doktor. Byłam też na fundusz u p. Doktor bardzo miła i kompetentna.

Opinia dodana przez: Wanda

DARIMED