Diabetolog Wrocław

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyjazna i uśmiechnięta, a zarazem bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Do tego sama poradnia na św. Mikołaja zorganizowana na wysokim poziomie. Skuteczna edukacja chorego od początku prowadzenia choroby. Obeznanie z najnowszymi metodami w dziedzinie diabetologii. Dobór najlepszej formy terapii dla danego pacjenta. Do tego nie wygórowana cena wizyty. Ogólnie polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AR-MED" s.c.
ulica Chińska 4
52-118 Wrocław

Umieściłam już opinię o Pani doktor, ale powtórzę, bo mogła nie wejść.

Umieściłam już opinię o Pani doktor, ale powtórzę, bo mogła nie wejść.
Dzięki Pani Doktor - moja rozchwiana cukrzyca (lekarki z DPSu, gdzie "rezyduję" od ponad pięciu lat - nie były łaskawe zająć się mną poważnie) - została po 3 miesiącach poddania się zmianie leczenia w dużym stopniu uregulowana. Pani Doktor zmieniła terapię (leki, insulinę), która przyniosła widome efekty.
Jest miła, przystępna, a nade wszystko efektywna.
Oczywiście , pozostanę pod jej kuratelą, pókim żywa (wiek mocno zaawansowany).
Niebawem poproszę Ją o następną wizytę domową. A ponieważ święta i nowy rok za pasem - składam Pani Doktor i Jej Rodzinie - serdeczne życzenia: , miłych, zdrowych, pogodnych świat B.N. i wielce udanego - ze wszech miar - roku 2015 !

Opinia dodana przez: Gabriela

Abrahama 9
52-206 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Kapitalny kontakt z dzieckiem i rodzicami. Dzięki znakomitej interpretacji wyników badań i precyzyjnemu dawkowaniu leków moja córka od 16 lat rozwija się i rośnie jak każde zdrowe dziecko ( wrodzona niedoczynność tarczycy ). Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy doświadczonego endokrynologa.

Opinia dodana przez: Jerzy

gabinet prywatny
strońska 24a
52-010 Wrocław

Moim zdaniem super lekarz ma podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć, duże doświadczenie, leki trafnie.

Diabetologiczny Prywatny Gabinet Lekarski. Możliwość diabetologicznej wizyty domowej.

52-122 Wrocław

Doktor na wizycie był bardzo miły, obejrzał moje wyniki, wypytał mnie o wszystko, po prostu idelanie trafił i pomógł. teraz cukry mam dobre i czuję sie dobrze. Dziękuję doktorze Chęciński, jest Pan kochany!

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Kochana, przemiła Pani Doktor Małgosia. Polecam ją kazdemu, ja długoletnia diabetyczka z którą najmilsza Pani Doktor miała nieraz utrapienie a jednak wyprowadzała na prostą. Ratowała mi córkę z nadczynności tarczycy. To kobieta doktor Anioł. Życzę jej dużo zdrowia bo pacjenci są różni a ona do kazdego podchodzi z wielką cierpliwością i zaangażowaniem. Wielkie dzięki Pani doktor. To tyle w skrócie bo słów brakuje.
Ps. za wizyty nigdy nie "zdziera" z pacjentów. Dostosowuje się do ich warunków finansowych. Jestem tego przykładem.
wieloletnia pacjentka Czesława P.

Katedra i Klinika Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego/Kierownik Katedry i Kliniki

50-376 Wrocław

Bardzo dobra ,najlepsza doktor diabetolog jaka znam. Godna polecenia w 100 procentach.Polecam ksiazke doktor.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Trzebiatowskiego 12
54-610 Wrocław

Sempołowskiej Stefanii 63/2
51-661 Wrocław

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław