Diabetolog Wrocław

dr n. med. Małgorzata Wilczyńska

Endokrynolog, Diabetolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Kochana, przemiła Pani Doktor Małgosia. Polecam ją kazdemu, ja długoletnia diabetyczka z którą najmilsza Pani Doktor miała nieraz utrapienie a jednak wyprowadzała na prostą. Ratowała mi córkę z nadczynności tarczycy. To kobieta doktor Anioł. Życzę jej dużo zdrowia bo pacjenci są różni a ona do kazdego podchodzi z wielką cierpliwością i zaangażowaniem. Wielkie dzięki Pani doktor. To tyle w skrócie bo słów brakuje.
Ps. za wizyty nigdy nie "zdziera" ...

Waldemar Chęciński

Internista, Diabetolog

Diabetologiczny Prywatny Gabinet Lekarski. Możliwość diabetologicznej wizyty domowej.

52-122 Wrocław

Witam nazywam sie Katarzyna.Na wizycie Doktor byl mily,ale odnioslam wrazenie ,ze szybko chcial zakonczyc wizyte. . Doktor nawet nie zobaczyl jakie mam cukry po czym wypisal nowe insuliny z nowymi dawkami ,zaufalam i wzielam zgodnie z zaleceniami lekarza,bardzo zle sie po nich czulam i czuje.Wybieram sie do szpitala pod stala opieke by wkoncu cukry sie ustabilizowaly. Sądzę ,ze zmiana insuliny powinna sie odbywac pod stala kontrola lekarza,tym bardziej gdy cukry ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Anna Noczyńska

Diabetolog

Katedra i Klinika Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego/Kierownik Katedry i Kliniki

50-376 Wrocław

Bardzo dobra ,najlepsza doktor diabetolog jaka znam. Godna polecenia w 100 procentach.Polecam ksiazke doktor.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Teresa Stasińska

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyjazna i uśmiechnięta, a zarazem bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Do tego sama poradnia na św. Mikołaja zorganizowana na wysokim poziomie. Skuteczna edukacja chorego od początku prowadzenia choroby. Obeznanie z najnowszymi metodami w dziedzinie diabetologii. Dobór najlepszej formy terapii dla danego pacjenta. Do tego nie wygórowana cena wizyty. Ogólnie polecam.

lekarz Barbara Salmonowicz

Diabetolog, Pediatra

Abrahama 9
52-206 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Kapitalny kontakt z dzieckiem i rodzicami. Dzięki znakomitej interpretacji wyników badań i precyzyjnemu dawkowaniu leków moja córka od 16 lat rozwija się i rośnie jak każde zdrowe dziecko ( wrodzona niedoczynność tarczycy ). Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy doświadczonego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Karolina Ratajczak

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AR-MED" s.c.
ulica Chińska 4
52-118 Wrocław

Umieściłam już opinię o Pani doktor, ale powtórzę, bo mogła nie wejść.
Dzięki Pani Doktor - moja rozchwiana cukrzyca (lekarki z DPSu, gdzie "rezyduję" od ponad pięciu lat - nie były łaskawe zająć się mną poważnie) - została po 3 miesiącach poddania się zmianie leczenia w dużym stopniu uregulowana. Pani Doktor zmieniła terapię (leki, insulinę), która przyniosła widome efekty.
Jest miła, przystępna, a nade wszystko efektywna.
Oczywiście , pozostanę pod ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr Ireneusz Pijanowski

Diabetolog

gabinet prywatny
strońska 24a
52-010 Wrocław

Moim zdaniem super lekarz ma podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć, duże doświadczenie, leki trafnie.

lekarz Jadwiga Karczewicz-Janowska

Regionalna Poradnia Diabetologiczna
Św. Mikołaja 53/1a
50-127 Wrocław

Pani diabetolog błędnie postawiła diagnozę. Mimo moich wątpliwości i pytań o inne badania stwierdziła, że nic więcej zrobić nie można. Otóż nieprawda, inne badanie i konsultacja z kolejnym lekarzem wykluczyły chorobę. Mało tego, w momencie przekazywania mi diagnozy pani doktor stwierdziła, że nie powinnam się martwić, bo to nie rak i nie umrę za rok. Pani ewidentnie nie zna się na swoim fachu i nie posiada za grosz empatii. Zdecydowanie ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Anna Szymków-Śpiewak