Filtruj terminy

Diabetolog Zielona Góra

lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Pani Doktor zapomniała o przysiędze Hipokratesa, że "przede wszystkim nie szkodzić i nieść pomoc". Bezczelnie czekała na to, aż zaproponujemy wizytę prywatną, sugerując, że w innym wypadku trzeba będzie "obciąć Mamie nogę". Powinna Pani stracić licencję lekarską i nie kompromitować swojego zawodu, bo inni lekarze są nimi z powołania. A Pani, dla pieniędzy, zrobi wszystko.

lekarz Iwona Towpik

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Bardzo polecam panią doktor, słyszałam pozytywne opinie i po kilku nieskutecznych próbach leczenia nareszcie wyprowadziła mnie z tej choroby, dobrze wytłumaczyła, poświęca wystarczająco dużo czasu, widać że chce pomóc i robi, co można
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Janina Grzywacz

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Katarzyna Wakulińska

Diabetolog, Internista

zielona góra
Zielona Góra

lekarz Bożena Mospan

Internista, Diabetolog

BOŻENA MOSPAN INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W ZAKRESIE CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I DIABETOLOGII
ul. Budziszyńska 20
66-200 Zielona Góra