Łódź
Łódź
Łódź Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź
Kraków 31-131 Garbarska 24
Katowice
Inowrocław 88-100
Łódź
Warszawa
Warszawa
Garwolin 08-400 Stacyjna 8 b
Warszawa 01-014
Radomsko 97-500
Gorzów Wielkopolski 66-400 Władysława Łokietka 4/3
Warszawa 01-164 ul. Banderii 4 /lok. U3
Słubice 69-100 ul. Słowackiego 1
Słubice ul. Słowackiego 1
Kraków 30-534 Bolesława Limanowskiego 24
Gdańsk 80-125 ul. Kartuska 312
Lublin 20-803 Al. Warszawska 15
Lublin 20-451
Warszawa 01-014 ul. Żytnia 16/lok.G
Kraków 31-534 al.I.Daszyńskiego 12/U5
Kraków 31-534 Grzegórzki Aleja Ignacego Daszyńskiego 12/U5
Gniezno 62-200 WARSZAWSKA 28/4
Poznań 61-215 Os. Powstań Narodowych 33
Warszawa 02-593 Biały Kamień 2 (wejście od Danielewicza)
Katowice
Kielce 25-316
Trzebnica 55-100
Kamień Pomorski
Tarnów
Rzeszów
Lublin al. Kraśnickie
Kraków Kraków - Nowa Huta
Kraków Kraków, oś Na Skarpie
Kraków
Wieluń 98-300
Warszawa 01-651
Warszawa 01-651
Warszawa 01-651 ulica Gwiaździsta 15/408
Gliwice 44-100 Grodowa 1
Kraków 30-048 Czapińskiego 2
Kraków 30-045
Kraków 30-048 Kazimierza Czapińskiego 2
Ostrów Wielkopolski 63-400
Gorlice Tuwima 15
Biała Podlaska 21-500
Szczecinek 78-400 28 Lutego 14a
Końskie 26-200 ul. 16-go Stycznia 1E oraz Gimnazjalna 41B
Wrocław 50-356 Grunwaldzka 26/3a
Słupsk 76-200 Grabskiego 9
Bielsko-Biała
Jastrzębie-Zdrój 44-330 Bronisława.Czecha 1
Stargard Szczeciński
Tczew 83-110
64-400
Stargard Szczeciński
Ruda Śląska 41-700
Katowice 40-043
Trzebiny 64-100
Gdańsk 80-211
Gdynia 81-531 Staffa 11
Żdżary 21-400
Szczecin
Lublin
Lębork 84-312
Warszawa 03-986
Imielin 41-407
Chorzów 41-500 Wolności 112/12
Ostrów Wielkopolski
Świeradów-Zdrój 59-850
70-542
Łaziska Górne 43-170
Wrocław 50-311
Wrocław 54-610
Ostrów Wielkopolski 63-400
Ustroń 43-450 Daszyńskiego 73
Warszawa Bródno Warszawa, ul. Rembielińska 20
Koszalin 75-391 ul. Śniadeckich 4
Tomaszów Lubelski 22-600
32-080
Gdańsk 80-180 Szermiercza 22
Stary Cykarzew 41-200 ul.Jagiellońska 13d/387
Malbork 82-200 michalowskiego 22
Sosnowiec 41-200 ul.Jagiellońska
44-253
Katowice 40-772
Bydgoszcz 85-792
Kępno 63-604 Mikorzyn
Gdańsk 80-257
Wejherowo 84-200 chopina
Gdynia 81-525 Przebendowskich 40/2
Malbork 82-200 malbork michalowskiego22
Katowice 40-555
Dąbrowa Górnicza sosnowiec
Choczewo 84-210
Oświęcim 32-600 ul. gen. Józefa Bema 10c
Kozy 43-340 ulica Wyzwolenia 536
43-300 Barlickiego 11/1
43-300 Piekarska 130
43-300 Cieszyńska 102
43-300 ulica 11Listopada 65
Żywiec 34-300 os. Kopernika 18
Bielsko-Biała 43-300 Sasankowa 2
43-300 Źywiecka 136
Wilkowice 43-365 ulica Wyzwolenia 109
Koszarawa 34-332 Koszarawa 175
43-300 Cieszyńska 132
43-300 Krucza 8
Kozy 43-340 ulica Liliowa 3
Zator 32-640 Wadowicka 28
Sucha Beskidzka 34-200 Mickiewicza 42
Bielsko-Biała 43-300 ulica Rafowa 5
Andrychów 34-120 Tęczowa 10
Buczkowice 43-374 ulica Jarzębinowa 237
Bielsko-Biała 43-382 ulica Lodowa 6
Jaworze Dolne 43-384 ulica Słoneczna 170
43-300 Broniewskiego 29A
Wilamowice 32-630 ul. Tadeusza Kościuszki 3
Kobiernice 34-316 Żywiecka 10
Izdebnik 34-144 ulica Izdebnik 579
Oświęcim 32-600 ulica M.C. Skłodowskiej 4/2
Bielsko-Biała 43-300 ul. Juhasów 11
Sucha Beskidzka 34-200 Błądzonka 346
Międzybrodzie Bialskie 34315 Ks.Prałata J. Banasia 9
Bielsko-Biała 43-300 ulica Górska 133
43-300 Miodowa 2
Spytkowice 34-110 Szkolna 8
Jaworze 43-384 Zdrojowa 81
Wykowo 09-472
Żywiec 34-300 ul. Kilińskiego 16
Węgierska Górka 34350 oś XX lecia II RP 8/9 m49
Iława 14-200 IłAWA ul. Narutowicza 8A
Andrychów 34-120 Kakowska 91
Żarnowo Trzecie 16-300
Wadowice 34-100 Zaskawie 21
Jordanów 34-240 ul. Rynek 15
Jordanów 34-240 Konopnickiej 21
Kalwaria Zebrzydowska 34-130 ul. Władysława Broniewskiego 2
Kalwaria Zebrzydowska 34-130 Broniewskiego 2
43-300 ulica Warszawska 153
Kępno 63-600 Rynek 24
Andrychów 34-120 ul. Metalowców 18/18
Bielsko-Biała 43-346 Plac Niemczyka 4
Kęty 32-650 ulica 3 Maja 12
Pisarzowice 43-332 Błękitna 2
Wadowice 34-100 Parkowa 9
Pisarzowice 58-424 ulica Krótka 1
Bielsko-Biała 43-300 Żeleńskiego 119
Tychy 43-100
Koszalin 75-557
Ustroń
Zabrze 41-800
Suwałki 16-402
Pruszcz Gdański 83-000
Wyszewo 76-015
Złotniki 46-060
Bydgoszcz 85-047 Bydgoszcz
Białystok 15-094
Gołańcz 62-130
Ostrzeszów 63-500
Katowice 40-750
Tarnowskie Góry 42-600
Przygodzice 63-421
Racibórz
Wojciechówka 62-800
Bydgoszcz 85-232 Okole ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Szczucin 33-230
Kołobrzeg 78-100
Radzyń Podlaski 21-300
Dąbrowa Górnicza 41-303
Gdańsk 80-246
Poręba 42-480 Kopernika 128
Nowa Sól
Płock 09-407
Białystok 00-146
Pszczyna
Dąbrowa Górnicza
Warszawa 02-758
Gryfice 72-300
Katowice ul. Wita Stwosza 23
Wrocław 53-004
Żerniki 62-300
Luboniek 62-632
Toruń 87-100
Bytów 77-100 Bytów