technik Dominika Karwowskatechnik Dominika Karwowska - zdjęcie profilowe

technik Dominika Karwowska

Masażysta

Zaczęło się od marzenia, które stało się moją pasją i zawodem. Jako absolwentka Krakowskiej szkoły masażu, jednej z najbardziej prestiżowych w Europie, z dumą patrzę na swoje ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Pracowałam w najlepszych ośrodkach spa i gabinetach medycyny estetycznej, gdzie doskonaliłam swój fach, ucząc się od największych mistrzów w tej dziedzinie.
Moja praca nie jest tylko zawodem, to moja pasja. Nie jestem typem osoby, która zatrzymuje się na osiągnięciach – uczestnic...

Byłem ostatnio u Dominiki na masażu i muszę przyznać, że to było strzałem w dziesiątkę! Dominika ma naprawdę złote ręce i widać, że zna się na tym, co robi. Po masażu czułem się jak nowo narodzony - wszystkie napięcia i bóle zniknęły jak ręką odjął. Salon jest też super przytulny, a atmosfera sprawia, że od razu czujesz się tam jak u siebie w domu.

Masaż u Pani Dominiki to prawdziwa przyjemność. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i przede wszystkim świetne efekty. Polecam każdemu, kto chce poczuć się lepiej w swoim ciele.

Oj, muszę Wam powiedzieć, że byłam u Pani Dominiki na masażu i naprawdę, dziewczyna ma złote ręce! Po tygodniu przesiadywania przy laptopie plecy miały mnie załamywać, ale po jej masażu to jakby ktoś mi nowy kręgosłup dał. Atmosfera super, jest się z kim pośmiać i widać, że zna się na rzeczy. Jak macie jakieś dolegliwości czy po prostu chcecie się zrelaksować, to polecam na 100%. Na pewno jeszcze tam wrócę!

Pani Dominika jest prawdziwą mistrzynią swojego fachu. Skorzystałem z jej usług masażu na bóle pleców, które dawały mi się we znaki od miesięcy. To, co zrobiła z moim ciałem, było po prostu niezwykłe. Jej technika masażu była zarazem delikatna i skuteczna, potrafiła dotrzeć do miejsc, o których nawet nie wiedziałem, że są napięte. Każdy ruch był precyzyjny, a jej profesjonalizm i umiejętności były odczuwalne na każdym etapie zabiegu. Po masażu poczułem natychmiastową ulgę. Bóle pleców ustąpiły, a ciało poczuło się lżejsze i bardziej zrelaksowane. Nawet po kilku dniach ten efekt ...

Po masażu poczułem natychmiastową ulgę. Bóle pleców ustąpiły, a ciało poczuło się lżejsze i bardziej zrelaksowane. Nawet po kilku dniach ten efekt utrzymywał się, a ja czułem się jak nowo narodzony.

Szczerze polecam Panią Dominikę każdemu, kto szuka profesjonalnego i skutecznego masażu. Na pewno wrócę!