lekarz Dominika Wróbel-Dudzińska

Pani doktor była bardzo nieuprzejma w stosunku do mnie. Traktowała mnie przedmiotowo i mimo zgłaszanego bólu kazała „przestać spazmować”. Dopiero gdy zauważyła ze rzeczywiście w oku znajduje się ciało obce zeszła nieco z tonu. Nie polecam wizyt u niej gdy nie są konieczne.

CAŁYM SERCEM POLECAM PANIĄ DOKTOR! ❤️ Bardzo profesjonalna, niezwykle miła, stu procentowo zaangażowana w pomoc pacjentowi! Nigdy nie spotkałam bardziej oddanego lekarza, dziękuję Pani Doktor! 😊

CAŁYM SERCEM POLECAM PANIĄ DOKTOR! ❤️
Nigdy nie spotkałam bardziej oddanego lekarza,
dziękuję Pani Doktor! 😊

Panią Doktor gorąco polecam. Super specjalista i do tego bardzo uprzejma i miła. Dziękuje i jeszcze raz serdecznie polecam !!!

Pani Doktor jest super specjalistą,cierpliwie wysłuchała mojej długiej listy dolegliwości w warunkach ostrego dyżuru!Postawiła dobrą diagnozę i zapisała skuteczne leczenie.Gorąco polecam!

Nie wiem skąd tak dobra ocena Pani "doktor". Jest to chyba jakaś forma autopromocji oraz ocieplania swojego wizerunku. Kobieta nieuprzejma, traktująca ludzi z góry. Trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat kompetencji Pani dr ponieważ nie dostąpiłem zaszczytu wytłumaczenia genezy mojego problemu ani tym bardziej jak sobie z nim poradzić. (p)acjent jedynie marnuje cenny czas strudzonej i dumnej Pani doktor, która działa jedynie zero jedynkowo. Być może nie bez powodu posiada tytuł, którym się legitymuje jednak "poziom" należy trzymać także w kwestii kultury. NIE POLECAM.

Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym specjalistą, przyjęła mnie dzisiaj jako nagły przypadek w szpitalu, wyjaśniła, dokładnie zbadała i do tego była bardzo uprzejma. Dziękuję i serdecznie polecam!