lekarz Dorota Adamczyk

Neurolog

Powiem tak, dawno nie widziałam tak profesjonalnego lekarz, Pani Doktor jest bardzo miła osoba pomogła mi bardzo dobrze, polecam takich lekarzy.

Pani Doktor bardzo miła, pomoc bardzo profesjonalna. Widać, że jest to lekarz z powołania, w Polsce powinno być więcej takich lekarzy. Polecam z całego serca

Pani Doktor bardzo miła, pomoc bardzo profesjonalna.

Pani Doktor nie ma czasu dla pacjenta. Jest jedynym neurologiem pracującym w poradni i to widać. Przepracowanie lub wypalenie zawodowe. Niemiła, opryskliwa. Pacjent nie ma prawa głosu. Nie polecam.

Podczas wizyty w przychodni pomimo silnego bólu nie chciała ze mną rozmawiać, nieprzystępna, niemiła,totalny brak empatii, ale oczywiście dostałem zaproszenie na wizytę prywatną po godz. 16

Bardzo dobry lekarz, uprzejma , wnikliwie bada, dała mi skierowanie na rezonans głowy, bardzo mi pomogła. Dziękuję.

Lekarka, która pracuje w poradni przyszpitalnej, proponuje na wstępie swój prywatny gabinet dając wizytówkę.Nie chce dać skierowania na rezonans głowy, mojemu choremu mężowi, który traci wzrok, ma depresję. Powiedziała że jedynie prywatnie może dać skierowanie na rezonans głowy.Bagatela 600zł.Jak można?! Jestem zdruzgotana po wizycie u tej pani. NIE POLECAM!!! NIGDY WIĘCEJ!!!

Jestem zdruzgotana po wizycie u tej pani.
NIE POLECAM!!!
NIGDY WIĘCEJ!!!