lekarz Dorota Bartosz-Gbalewicz

Leczę się z całą rodziną i zaskoczyło mnie to że zaproponowano nam prace protetyczną która mogła być wykonana z metalu albo z cyrkonu który jest o kilkaset zł. droższy ale wiele lepszy. Niestety w danym momencie nie było nas na to stać bo 1800zł a 3300 to jednak różnica.Wtedy pani doktor zaproponowała że różnice czyli 1500zł możemy rozłożyć sobie na raty , nieoprocentowane i wysokość rat ustalaliśmy sami. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Okazało się że w tym gabinecie każdy może zrobić sobie prace protetyczne i spłacać je ...

, nieoprocentowane i wysokość rat ustalaliśmy sami. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Okazało się że w tym gabinecie każdy może zrobić sobie prace protetyczne i spłacać je w ratach co jest wielkim plusem. Jest to chyba jedyny taki gabinet w Opolu.Praca wyszła świetnie. Moja żona jest z bardzo zadowolona wszystko odbyło się bez bólu
i na najwyższym poziomie. I my i dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogę polecić ten gabinet z całą odpowiedzialnością. Ponadto robią niezłą kawę
też polecam!!!

Byłam po raz pierwszy i muszę dodać że byłam bardzo zaskoczona. Pani doktor ma chyba bardzo dużo pacjentów ponieważ czekałam na wizytę 3 miesiące ale moje wrażenia przeszły moje oczekiwanie. Widać że zna się na tym co robi. Ząb który leczyłam kanałowo a który w innych gabinetach chcieli mi usunąć tu został wyleczony dodam tylko że zostałam skierowana z innego gabinetu w którym byłam leczona pod mikroskopem i niestety nie udało się go wyleczyć zapłaciłam 250zł za wizytę i na koniec okazało się że ząb nadaje się do usunięcia.Tutaj sam mikroskop wyglądał zupełnie inaczej.Duża 5

Leczę się od lutego `11. Z mozołem i poświęceniem `Siłaczki:-) wyprowadziła moje fatalne uzębienie na dużą piątkę z plusem. Nie spotkałem nigdy w przeszłosci takiego lekarza. Wybitnie pracowita, fachowa, odpowiedzialna, precyzyjna - żyje wręcz swoim zawodem traktując go jak misję. Czuje się niemalże właścicielem kolejnych ząbków, które pojawiają się w mojej buzi za Jej przyczyną. Chyba lubi wyzwania i sytuacje beznadziejne czego byłem dobitnym przykładem. Ratuje każdy ząbek. POLECAM!!!!

Leczę się tam z całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. :) Pani Dorotka miła, sympatyczna i bardzo dobrze zna się na tym co robi.

Jestem bardzo zadowolona z usług pani Doroty. Profesjonalna i miła obsługa. Sprzęt najwyższej jakości POLECAM !!!

Dojeżdżam dużo kilometrów, żeby zasiąść na fotelu pani Doroty. Praca wykonana solidnie. Miła, przyjemna obsługa oraz atmosfera.

Profesjonalne podejście do klienta, sprzęt najwyższej jakości ! Zdecydowanie polecam gabinet stomatologiczny pani Dorotki !

Najlepszy stomatolog w województwie opolskim. :) Nigdy nie zamienię gabinetu. Praca wykonana bardzo dobrze.

Najlepszy stomatolog w województwie opolskim. :)
Nigdy nie zamienię gabinetu. Praca wykonana bardzo dobrze.

Leczył sie tam mój mąz i córka , jestesmy bardzo zadowoleni z usługi. Pani Dorota jest sympatyczna osobą, dlatego opinia jednego z pacjentow bardzo mnie zaskoczyła. Pani Dorota jest osoba kompetentna i bardzo uprzejma dlatego uwazam ze inni lekarze powinni przyjsc do niej na nauke jak nalezy traktowac pacjenta.

Leczył sie tam mój mąz i córka , jestesmy bardzo zadowoleni z usługi.

Zaliczam się do grona tych,którzy mogą siedzieć na fotelu u Pani Doroty:) Wierzcie mi-to jest POEZJA!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Opole"?

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2