lek. dent. Dorota Chojnacka

Powiem tak Pani doktor wykonuje super prace. Moje dziecko jest tego przykładem. Mała miała straszne problemy z ząbkami dodatkowo jest też bardzo nadpobudliwa i trzeba dla nie masę cierpliwości. Dzięki leczeniu w gabinecie Pani doktor ani ja ani moja mała nie miałyśmy stresu i teraz wszystkie ząbki sa uratowane. Polecam

Moim zdaniem bardzo Pani doktor ma bardzo profesjonale podejście do pacjenta. Pełne zrozumienie pełen komfort leczenia. Bardzo dziękuję.

Cale życie zawodowe dbała o zdrowie swoich Pacjentów i podnoszenie kwalifikacji,a gabinet aby był nowoczesny musi mieć odpowiednie ceny-niestety wszystko kosztuje.POZA TYM nie da się przyjąć każdego i o każdej porze.Zrozumie to ten kto sam wykonuje ten zawód.dużo zdrowia i wytrwałości w NOWYM 2011 życzy Katarzyna Starska

Jeszcze kilka lat temu Pani Dorota była lekarzem który dużo bardziej dbał o KAŻDEGO pacjenta, odkąd ma sporo pacjentów, a tym samym rozbudowała swój gabinet - podniosły się stawki, ma większy rozgardiasz w rejestracji pacjentów i mimo, że jest wciąz profesjonalistką to dobro pacjęta zwłaszcza tego z "bólem", nie jest już jej najwyższym priorytetem.

3 lekarzy stwierdziło, że mój ząb nadaje się tylko do usunięcia. Dr Chojnacka uratowała go. Nie muszę mieć implantu!!! Zaoszczędziłam dzieki temu sporo pieniędzy.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Otrębusy"?

Wesoła 2A

GABINETY DR MATUSCHKE