lekarz Dorota Gierszewska

Nie poznałam osobiście Pani doktor bo mnie Nie przyjęła. Skierowanie pilne do okulisty a ona odmawia przyjęcia bo miałam kontakt z mężem który 2 tygodnie wcześniej wrócił z północnego kraju. Jak dla mnie jest to zachowanie niegodne lekarza. Na początku epidemii wszyscy ich żałowali bo żalili się wszędzie ze nie maja podstawowego sprzętu do ochrony własnego zdrowia. Ale po co Pani doktor taki sprzęt skoro chce tylko zdrowych pacjentów przyjmować? Bardzo się zawiodłam! Człowiek straci wzrok a go lekarz nie przyjmie bo się boi.

Rzetelnie, miło,konkretną diagnoza i skutecznie. ;-) Zdecydowanie zachęcam do wizyty u tej Pani. ;-)