lekarz Dorota Gierszewska

Polecam z czystym sumieniem ! Ogromna wiedza, duże zaangażowanie , trafione leki . Wizyta w przemiłej atmosferze .

Polecam z czystym sumieniem !
Ogromna wiedza, duże zaangażowanie , trafione leki .
Wizyta w przemiłej atmosferze .

NIE POLECAM !! Do Pani Doktor trafiłam dwa dni po wizycie na Sor w Lesznie . W dniu przyjęcia na sor było brane pod uwagę , że oko może być szyte. Dwa dni później udałam się do poradni okulistycznej gdzie trafiłam na Panią doktor ( byłam przyjęta na NFZ ) , stwierdziła po 1 min badania , że to tylko lekkie draśnięcie . Gdy spytałam, czy mam się umówić na wizytę kontrolną po takiej dużej dawce leków, stwierdziła , że nie widzi potrzeby . A jak spytałam się ,czy mnie przyjmie , jakby oko mnie dalej bolało, bo pracuje i daleko dojeżdżam do pracy to stwierdziła, że nie obiecuję i na pewno nie będzie bolało. Pojechałam do innego okulisty w Poznaniu, ponieważ nie mogłam normalnie funkcjonować i tam stwierdzono, że oko jest strasznie wyniszczone po tych lekach i dostałam kolejne. Może gdybym poszła PRYWATNIE I ZAPŁACIŁA BYŁABYM NORMALNIE POTRAKTOWANA ! !

Szczerze polecam . Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie , wszystko Pani doktor wyjaśniła odnośnie choroby dziecka , zaleciła skuteczne leczenie . Bardzo dobry lekarz okulista, godny polecenia

Wspaniała Pani doktor , trafnie diagnozuje , zawsze wysłucha pacjenta , skutecznie leczy , polecam !!!

Przemiła, bardzo kompetentna Pani doktor, z dużą wiedzą , wszystko jasno i cierpliwie tłumaczy pacjentowi ,polecam z całego serca!!!

Nie poznałam osobiście Pani doktor bo mnie Nie przyjęła. Skierowanie pilne do okulisty a ona odmawia przyjęcia bo miałam kontakt z mężem który 2 tygodnie wcześniej wrócił z północnego kraju. Jak dla mnie jest to zachowanie niegodne lekarza. Na początku epidemii wszyscy ich żałowali bo żalili się wszędzie ze nie maja podstawowego sprzętu do ochrony własnego zdrowia. Ale po co Pani doktor taki sprzęt skoro chce tylko zdrowych pacjentów przyjmować? Bardzo się zawiodłam! Człowiek straci wzrok a go lekarz nie przyjmie bo się boi.

Rzetelnie, miło,konkretną diagnoza i skutecznie. ;-) Zdecydowanie zachęcam do wizyty u tej Pani. ;-)