lek. dent. Dorota Kiszela-Wolak

3,6
3,6

Zdecydowanie nie polecam! Leczę się od dłuższego czasu u Pani doktor na NFZ, zawsze byłam traktowana na "odwal się" byle by szybko. Z jednym zębem z którego wyleciała plomba musiałam przychodzić aż 4 razy i gdy ostatecznie miała założyć stałą plombę, POMYLIŁA ZĘBA! Wymieniła plombę, która jeszcze całkiem dobrze się trzymała, a ja kolejny miesiąc chodzę z niezabezpieczonym zębem. Zostałam narażona na niepotrzebne koszty. Po zwróceniu uwagi za pomyłkę nawet nie usłyszałam słowa przepraszam. Należy jeszcze wspomnieć o opryskliwym zachowaniu Pani doktor. Na prośbę o podanie znieczulenia usłyszałam, że jestem histeryczką. Już więcej z usług Pani doktor nie skorzystam.

Pani doktor owszem miła i kompetentna, jednak miałam wrażenie że chciała mnie tylko odbębnić. Po zrobieniu plomby nie zapytała czy wszystko odpowiada czy pasuje zgryz. Musiałam sama się o to upominać. Ponadto powiedziała, iż na nfz na zęby tylne przysługuje tylko plomba srebrna natomiast za białą trzeba zapłacić odpowiednią kwotę. Co wcale nie jest prawdą, ponieważ przysługuje normalnie biała plomba. Ogólnie Pani doktor nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia i raczej nie pójdę do niej kolejny raz.

Chodzę do prywatnego gabinetu Pani Doktor na Klinach i jestem bardzo zadowolona. Zawsze miła i uprzejma a co najważniejsze KOMPETENTNA. Długo szukałam takiego dentysty.

super lekarz.Pani doktor wyleczyła mi zęba którego inni lekarze chcieli wyrwac.Leczenie było dość kosztowne ale wszystko ma na miejscu i nie goni pacjenta na zdjęcie gdzieś na miasto jak to robią inni i się opłaciło.Bardzo polecam tego lekarza a atmosfera w tym gabinecie świetna.Przychodzisz na umówioną godzinę bez tłoku po prostu polecam i dziękuję pani doktor

Pani doktor miła i kompetentna i co najważniejsze cierpliwa

Pani doktor miła i kompetentna i co najważniejsze cierpliwa

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024