lek. dent. Dorota Knasiak

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Bez zastanowienia polecam Panią Doktor:) Indywidualne podejście do pacjenta, troska o bezpieczeństwo i wygodę :)

Niezwykle życzliwa i ciepła osoba. Profesjonalna, miła i rzeczowa. Bardzo sympatyczna i delikatna. Z cierpliwością tłumaczy wszystkie wykonywane czynności. W końcu ktoś zainteresował się moją pogłębiającą się paradontozą i podjął odpowiednie leczenie. Bardzo dziękuję i każdemu polecam!

Bardzo dobra dentystka. Można polecić każdemu z czystym sumieniem. Bardzo precyzyjna i ostrożna, dokłada starań aby efekt był jak najlepszy, a pacjent zadowolony. Polecam.

Genialny lekarz. Bardzo miła i sypatyczna pani doktor. Najlepsza na jaką trafiłem w mieście i nie tylko.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin