lekarz Dorota Lowianik-Koperska

Dermatolog

Daję ocenę tak pół na pół. Jeden problem mam niby rozwiązany ale to leczenie objawów a nie znam przyczyny. Druga wizyta to właściwie strata czasu. Mam strupy na głowie, które mnie swędzą i czasem trochę bolą a Pani i mówi że mam się nie drapać to ich nie będzie. Może jednak czasem warto się przyznać, że się nie wie w czym problem i doradzić do kogo można z tym pójść.

Pani miła, ale rzeczywiście, wizyta na NFZ i niesamowity pośpiech, zbagatelizowanie mojego problemu.

zgadzam się w 100 % z wypowiedzią Pan Iwony, ja byłam w ramach NFZ i totalnie zignorowała mój problem. NIE POLECAM

Pani doktor prezentuje odmienne podejście do pacjenta, jeśli jest to wizyta prywatna, widzi problem i potrafi słuchać i wskazywać sposoby rozwiązania, jeśli jest to wizyta w ramach NFZ - nie ma problemu a pacjent "naciąga"

przed rokiem pani doktor rozpoznała u mnie rzadką chorobę, która mogła skończyć się dla mnie amputacją nogi. jestem pod wielki wrażeniem jej kompetencji, życzliwości i zaangażowania w leczenie.

Bardzo dobra pani doktor. Wytłumaczyła mi szczegółowo przyczynę choroby, przebieg leczenia, odpowiadała chętnie na wszystkie moje pytania. Uprzejma, zaangażowana, polecam każdemu.

Bardzo miła pani DR. Leczyłem się kilkanście lat.

Bardzo miła pani DR.
Leczyłem się kilkanście lat.

Pani jest bardzo przekonana o swoim profesjonalizmie, czego jednak nie potwierdza w praktyce. Ma problem z rozpoznaniem popularnego zakażenia, nie słucha pacjenta i nie dokłada starań aby mu pomóc. Lepiej wybrać innego lekarza.

Gorąco polecam! Może moja cera jeszcze nie wygląda całkowicie rewelacyjnie, ale stan mojej skóry przed i w trakcie leczenia jest nieporównywalny.

Pani doktor jest nie tylko profesjonalistką jako dermatolog ale również niesamowicie sympatyczną i przemiłą kobietą. Wiele osób z mojej rodziny oraz wielu moich znajomych chodzi do Pani doktor i wszyscy są zadowoleni z metod leczenia i zabiegów jakie wszystkim świadczy.