Niemoge absolutnie powiedzieć złego słowa o p.doktor.Jest naprawdę w porządku bardzo dba o swoje pacjentki .jest sympatyczna i bardzo bardzo miła.P.doktor poznałam przypadkowo na oddziale ginekologi w Myslenicach gdzie spędziłam kilka tygodni bendac w ciazy i mimo iz wtedy niebylam pacjentka p.doktor-bardzo grzecznie podchodzila do mojej osoby.Mimo iz minęło sporo lat teraz jestem pacjętką pani doktor. Mam do p.doktor Przeklasy ogromne zaufanie SZCZERZE POLECAM tego lekarza 😊 a- nonimka.

Pani Przeklasa prowadziła pierwszą moją ciążę. Miałam łożysko centralnie przodujące, ostatnie 3 tygodnie ciąży spędziłam w szpital, ale jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor, podejmowała dobre decyzje. Teraz prowadzi moją kolejną ciążę. Byłam badana przez ginekologów - mężczyzn i nie odczułam lepszego komfortu psychicznego, więc nie zmienię lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mszana Dolna"?

Mariusz Micał

Myślenice