lekarz Dorota Tyrkalekarz Dorota Tyrka - zdjęcie profilowe

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach,

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach,
Posiadam specjalizacje I° i II° w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskane na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,
Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne zdobyte m. in. w trakcie pracy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach,
Od 1995 roku prowadzę w Kielcach Prywatną Praktykę Lekarską,
Należę do polskich oraz międzynarodowych towarzystw naukowych i zawodowych, w tym do: St...

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!

Jest lekarzem jakich mało! Pomogła mi w problemach skórnych tak , że chce się mi znowu żyć. A jak tak czytam komentarze to myślę że każdy człowiek może mieć lepsze i gorsze dni. Może ja w przeciwieństwie do niektórych trafiłam na lepszy. Ale ja uważam, że niech każdy by taki był jak Pani doktor to świat byłby piękniejszy.A jak komuś nie podpasowała to jadem wali. To taka specjalność Polaków. Wystarczy poczytać. Ja polecam Panią Doktor Dorotę Tyrkę! Mnie nie zawiodła jako lekarz ale nie każdy może ma takie szczęście jak ...

Jest lekarzem jakich mało! Pomogła mi w problemach skórnych tak , że chce się mi znowu żyć. A jak tak czytam komentarze to myślę że każdy człowiek może mieć lepsze i gorsze dni. Może ja w przeciwieństwie do niektórych trafiłam na lepszy. Ale ja uważam, że niech każdy by taki był jak Pani doktor to świat byłby piękniejszy.A jak komuś nie podpasowała to jadem wali. To taka specjalność Polaków. Wystarczy poczytać. Ja polecam Panią Doktor Dorotę Tyrkę! Mnie nie zawiodła jako lekarz ale nie każdy może ma takie szczęście jak ja.

Bardzo polecam Dr Tyrkę.Przed wizytą duzo czytalam na necie na temat medycyny estetycznej.Ja przyszlam na wizyte i juz wiedzialam co chcialam zlikwidowac na mojej twarzy.Pani doktor przedstawila mi 3 metody,mezoterapia iglowa kwasem hialuronowym,wypelniacz,botox,przedstawila ceny,wyjasnila jakie sa efekty i po jakim czasie,krotka piłka.Jestem bardzo zadowolona,efekt niesamowity.Mam delikatny botox na czole i okolicy kurzych łapek,do tego leciutko powiększyłam górna wargę.Rewelacja...na bank do Dr Tyrki jeszcze wrócę,polecam

Byłam wczoraj na 1 wizycie. Trafiłam z polecenia. Mam okropny tradzik i środki z apteki już nie pomagają. Więc się wybrałam w końcu i wizyta przebiegła profesjonalnie i rzetelnie. doktor zrobiła wywiad i dostałam leki m. in. skinoren oraz zalecenia jak dbać o skore. Byłam mile zaskoczona przebiegiem wizyty. Polecam

Kompetentna i kontretna lekarka. Jestem pod stała opieką bo mam łuszczyce i już nie zamienie na innego lekarza bo nie musze skoro moja skóra jest w dobrym stanie. Jak ktoś ma łuszczyce to wie co mówię. Mnie pomogla. Polecam. Adam

Pani Doktor mogę tylko dziękować za wyleczenie. To wspaniały lekarz. Mieszkam na stałe w Londynie i wiem jak wygląda leczenie tutaj. Tych niezadowolonych czy złośliwych zapraszam tu do lekarza. Po jednej wizycie tutaj będziecie całować Panią doktor za to jak leczy.

Profesjonalne wykonanie zabiegów. I co ważne prawie bezboleśnie. W zakresie medycyny estetycznej, w Kielcach polecam doktor Tyrka. Ale patrząc tu to potwierdzam fakt, że nie jest wylewką w stosunku do pacjenta, jest konkretna i profesjonalna a tego oczekiwałam od lekarza.

super lekarka! polecam . Miałam problem z trądzikiem rózowatym. Kupowałam kremy dobrych zagranicznych firm, i problem znikał tylko na chwilę. Potem wracała policzki wyglądały jak upiory. Tylko pani doktor pomogła mi na tyle, że nie wstydzę się swojego wyglądu. Pomoze pewnie i innym. pozdrawiam

Po zabiegach jestem bardzo zadowolona. Pani doktor kompleksowo podeszła do mojej twarzy ale co mnie zaskoczyło inaczej oceniła moje potrzeby, co do zabiegów które są mi potrzebne. Myślę, że to jest lepsze podejście niż to które miałam u lekarza estetycznego u którego byłam w Warszawie.Tamten lekarz zrobił po prostu takie zabiegi jakie chciałam i nie ocenił co tak na prawdę byłoby mi potrzebne by odświeżyć i odmłodzić mój wygląd.

W moim odczuciu to lekarka profesjonalna, przez co może wydawać się oschła, skupia się na problemie z którym przyszedłem, przez co może się wydawać nie wylewna, no i wyleczyła mnie, to nie mam nic więcej do dodania. Polecam na swoim przykładzie.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kielce"?

Aneta Bąkowska

Dermatolog estetyczny