1,6
2,6
2,4

Jeżeli można by było wstawić zero każda gwiazdka by było zero proszę czytać opinie jest tylu Lekarzy godnych polecenia

Pani doktor wykazała się mega profesjonalizmem podczas wizyty jako lekarz sportowy. W sytuacji kiedy dziecku na EKG wyszły odchylenia sama zorganzowala wizytę u kardiologa dziecięcego w terminie tygodnia gdzie normalnie czekasz ok 3 msc. Dodatkowo bez dodatkowych opłat przyjechała w dzień kiedy nie przyjmuje by ocenić wyniki badania i zakończyć sprawę. Brawo Pani doktor...

Żaden specjalista .Moje dziecko zrobiła by kaleką.Tak ocenił to rehabilitant -masażysta.Nie polecam uważajcie do kogo się zgłaszacie. czytajcie komentarze.

Byłam z córką na wizycie u Pani doktor. Poświęciła nam czas, wytłumaczyła wszystko od podstaw co i dlaczego. Solidnie zbadała córkę, dała zalecenia. Dzięki pani doktor zrozumieliśmy w czym tkwi problem chodź byliśmy u ortopedy, który nic nie znalazł. Pani doktor uprzejma, uśmiechnięta. Wyszłam z wizyty zadowolona. Osobiście polecam.

Nie polecam człowiek ma drudnosci w chodzeniu rwa kulszowa ból bioder przewlekły za drugim razem uzdrowiła mnie nie należy mi sie karta parkingowa WIELKI PROBLEM.