Dyplomowany specjalista neurologopedii klinicznej po Wrocławskiej Akademi Medycznej, logopedii ogólnej, pedagog opiekuńczy oraz magister nauk humanistycznych z zakresu filozofii ze specjalnością komunikacji społecznej w zakresie etyki medycznej.
Dyplomowany uczestnik kursów i szkoleń :
- Integracji Odruchów Ustno-Twarzowych wg Dr Svietłany Masgutowej.
- Terapii Taktylnej w ramach programu MNRI Masgutowa Neurosensorimotor Reflex Integration.
- Wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecki z grupy wysokiego ryzyka na podstawie neurorozwojowej koncepcji ergoterapii w pediatrii i integracji sensorycznej.
- Certyfikowany masażysta metody Shantala (masaż niemowląt i dzieci).
Kilkuletni logopeda żłobkowy oraz pracownik przychodni neurologicznych. Współpracownik i wolontariusz stowarzyszeń pacjenckich osób chorych przewlekle. Osoba poruszająca się o kulach, rozumiejąca w pełni trudne doświadczenia swoich pacjentów.
Obejmuję opieką zarówno dzieci jak i dorosłych. Obecnie swoją pasję pragnie rozwijać w sposób bardziej indywidualny zapraszając swoich pacjentów do domowego gabinetu gdzie w przyjaznych warunkach chce pracować nad wspólnym sukcesem terapeutycznym

Bardzo gorąco polecam terapię u Pani magister! Nie tylko dzieciom i osobom z problemami neurologopedycznymi. Gabinet Pani Doroty Zielińskiej powinni odwiedzać wszyscy, którzy na co dzień, zawodowo pracują głosem. Jestem dziennikarką radiową i lektorem. Przez wiele lat zmagałam się z dysfonią. Często pojawiały się u mnie problemy z natężeniem (mój głos brzmiał zbyt cicho lub zbyt głośno). Miałam też problemy z częstotliwością (głos był nienaturalnie wysoki lub niski). Nierzadko miałam również chroniczną chrypkę i patologiczne nawyki kompensacyjne np. chrząkanie. Wszystkie te rzeczy czasami zupełnie uniemożliwiały mi pracę. Pani magister nie tylko pomogła mi pozbyć się dolegliwości. Na terapii prowadzonej przez nią wypracowałam też dobre nawyki i dowiedziałam się bardzo wielu praktycznych informacji o tym jak na co dzień dbać o swój głos.