Neurologopeda

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Dorosłych Specjalistyczna Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna; Poradnia Logopedyczna
ul. 11 Listopada 37
73-110 Stargard Szczeciński

Przesympatyczna Pani Grażyna. Praca z nią i naszym dzieckiem jest bezapelacyjnie najlepsza. Cieszę się że odszukałem tu Panią Chudzik i razem współpracujemy i imię poprawy zdrowia maluszka mojego. Polecam

Opinia dodana przez: Łukasz

Klinika Języka

62-064 Plewiska

Wszystkim rodzicom,ktorzy martwią się o rozwój mowy swojego dziecka polecam p.Anię Buszkiewicz.
Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pani Ania jest sympatyczną,ciepłą osobą,która szybko nawiązała kontakt z synkiem.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Przed terapią profesjonalnie przeprowadzony wywiad,uważnie i bez pośpiechu.Potem dokładne wytłumaczenie „problemu” i zaproponowanie ćwiczeń w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Marta Mądrawska

Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Katarzyna Śmietańska

Oligofrenopedagog, Neurologopeda

Logopeda
Długa
Radzionków

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych ...

Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Opinia dodana przez: Joanna

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
83-110 Tczew

Fantastyczna specjalistka. Dla naszego synka 'ciocia Ilonka'. Patrzy na dziecko całościowo. Widzi więcej niż lekarze. Potrafi pomoc.

Opinia dodana przez: ewa

mgr Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniały logopeda. Już w rozmowie telefonicznej, gdy zamawiałam wizytę czułam, że to niesamowita kobieta, idealny terapeuta dla mojego dziecka i to się potwierdziło. Pani Marzka ma cudowne podejście do mojego dziecka, które uchodzi za nieśmiałe, wycofane, bez szans.... Jestem pod wrażeniem jak zmieniał się syn z wizyty na wizytę. Terapia jest zakończona absolutnym sukcesem. Dziękuję Pani Marzko za trud, poświęcenie, wiedzę, która się przełożyła na konkretne działania i sukces. Mój syn miał czterech logopedów wcześniej, a praca z Panią Marzka po 6 miesiącach dała efekty, których naprawdę się nie spodziewaliśmy. Brak mi słów uznania. Mój synek nie był łatwym podopiecznym, ale udało się i bardzo dziękuję. Uczestniczyłam we wszystkich zajęciach, było to i dla mnie niesamowicie kształcące, bo Pani Marzenka tłumaczyła na bieżąco swoje działania, ma bardzo obszerną wiedzę nie tylko w tematach logopedycznych. Jestem bardzo zadowolona, bo wszyscy w rodzinie i w szkole podziwiają sukcesy mojego synka, stąd polecam tę niesamowitą logopedkę innym rodzicom. Naprawdę warto! Mój synek skończył terapię, ale ciepło, wesoło wspomina swoje zabawy i pyta kiedy odwiedzimy "ciocię". Możemy to zrobić, ale już tylko po to, aby się do siebie uśmiechnąć i powspominać czas, gdy syna wyciągałyśmy spod biurka... Teraz jest inaczej, bo mój syn mówi dużo, zdaniami i poprawnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę te słowa napisać. DZIĘKUJĘ!
Walczewska Anna

Centrum Leczenia Zaburzeń Mowy
ul. Kościuszki 2 (budynek przychodni, I piętro)
Ostróda

Pani doktor nie żałuje czasu pacjentowi, nawet na telefon wysłucha cierpliwie pacjenta i poleci najlepsze rozwiązania np. skieruje do odpowiedniego specjalisty, jeśli uważa, że w danym przypadku tak będzie lepiej. Sympatyczna, nie wywyższająca się osoba.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Józef Oczadły

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

mgr Anita Pociecha

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.

Opinia dodana przez: Monika