Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

wizyta już od 100
Pani Doktor to wspaniały człowiek, który bardzo motywuje do działania. Jeżeli słucha się tego co mówi i magluje dziecko w domu wedle wskazówek Pani Doktor nie ma możliwości, żeby to się nie udało:) dziękuję Bogu , że istnieją tacy ludzie :)
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Grażyna Chudzik

Neurologopeda, Psycholog kliniczny

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Dorosłych Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
Limanowskiego 32
Stargard Szczeciński

Przesympatyczna Pani Grażyna. Praca z nią i naszym dzieckiem jest bezapelacyjnie najlepsza. Cieszę się że odszukałem tu Panią Chudzik i razem współpracujemy i imię poprawy zdrowia maluszka mojego. Polecam
Opinia dodana przez: Łukasz
Warszawa Neurologopeda mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Z synem zgłosiłam się do logospec zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych, którzy uczęszczali z dzieckiem na zajęcia neurologopedyczne u Pani Ani. Spotkania zaczęliśmy od szczegółowej diagnozy neurologopedycznej , po której otrzymaliśmy pisemną opinię i rozpisany plan terapii. Pani Ania wszystko z nami omówiła i poza rozpoczętą terapią neurologopedyczną, wykonała diagnozę metody słuchowej Johansena, bo syn mówił niewyraźnie przez to, że gorzej słyszał w dzieciństwie przez powiększony migdał i płyn w uszach. ...
Opinia dodana przez: Malwina
 Neurologopeda mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

Logopeda, Logopeda dziecięcy

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Z moim synkiem przeszłam 3 różnych logopedów, to był czas stracony, do Pani doktor trafiłam z polecenia i już po kilku wizytach wiedziałam, że lepszego specjalisty na pewno nie znajdę. Dużo pracy przed nami ale wierzę, że współpracując z Panią doktor efekty w końcu będą widoczne. Pani doktor ma ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje! Widać od razu, że praca z dziećmi to jej wielka pasja !
Opinia dodana przez: Natalia

Patrycja Nocoń

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczny
ul. Freytaga 4
87-100 Toruń

Droga Pani, po pierwsze warunkiem powodzenia każdej terapii, także logopedycznej, jest współpraca ze strony zarówno dziecka, jak i rodzica. Żaden logopeda nie będzie w stanie pracować z dzieckiem, które nie podejmuje współpracy, a takie sytuacje się zdarzają. Po drugie NIGDY żadnemu rodzicowi, także Pani, nie powiedziałam, że dziecko jest „nerwowe”, bo nie jest to pojęcie z zakresu logopedycznej diagnostyki, takich pojęć w swojej pracy nie używam. Po trzecie pierwsza wizyta ...

Joanna Gamrat

Neurologopeda

43-100 Zawiść, Tychy

Długo szukałam odpowiedniego lekarza dla mojej mamy, u której zauważyłam postępujące problemy z pamięcią, wysławianiem się i nazywaniem przedmiotów oraz sytuacji z najbliższego otoczenia.
Pani Joanna prowadzi terapie dla osób starszych, które cierpią na schorzenia z tego zakresu. Ma w tej dziedzinie szerokie doświadczenie i idealne podejście do pacjenta. Zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone. Nie brakowało poczucia humoru i swobodnej rozmowy ale z drugiej strony również ciężkiej i systematycznej ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Hanna Kubiś

Logopeda, Logopeda dziecięcy

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

mgr Anna Tońska-Szyfelbein

LOGO-PED. Centrum Neurologopedyczno-Terapeutyczne
ul. Grunwaldzka 83/1
Wrzeszcz, Gdańsk

Do pani logopedy mój Krzyś chodzi bardzo chętnie, bardzo się cieszy na każdą wizytę. Pani Ania jest mega cierpliwa i do Krzysia, ale też do rodziców :) Zajęcia są dostosowane do małych dzieci, gabinet bardzo fajny. I oczywiście są postępy w terapii. Wszystkim znajomym polecamy to miejsce.
Opinia dodana przez: Katarzyna