mgr Grzegorz Hryniewicz

Logopeda, Neurologopeda

Godny polecenia. Super podejście. Konkretny gość. Warto się wybrać i sprawdzić. ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

chodziliśmy z naszą młodszą córką do Pana Grzegorza. Córka nie mówiła. Teraz mówi. Trochę nas poświęcenia kosztowało i pracy. Obecnie chodzimy z dwójką dzieci. Starszy syn chodził do logopedy ale u pana Grzesia czujemy się dobrze, dzieci nawet w domu przeżywają spotkanie. Rezultaty gwarantuję. Zresztą wystarczy spróbować.

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście do problemu. Moje dziecko nie chciało wcześniej pracować u logopedy, a u pana Grzegorza pracuje i przychodzi chętnie.

godny polecenia. dobra diagnoza , efekty widoczne. polecam !!!

godny polecenia. dobra diagnoza , efekty widoczne. polecam !!!

Jasne, jasne...wszystkie wpisy sa takie same, sami specjalisci je wpisuja.dlaczego tu sa same anonimy?