Logopeda Zielona Góra

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach.
Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

Iwona Hołub

Neurologopeda, Logopeda

Zielona Góra

Polecam Panią Iwonkę, gdyż dopiero ona wyjaśniła mi kompetentnie o co chodzi w tym wszystkim u mojego dziecka. Zajęła sie profesjonalnie. "Wyprowadziła" moja Zuzię z fatalnego zachowania, jak również Zuzia mówi juz pełnymi zdaniami, a nawet zaczęła czytać. Gorąco polecam tego specjalisę.

mgr Barbara Szlęzak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat polubił Panią Basie od pierwszej wizyty - po kilku spotkaniach były widoczne efekty pracy. Brat w ogóle nie mówił, dziś posługuję się krótkimi zdaniami. Osoba godna polecenia!

Opinia dodana przez: Rafał

LOGOPEDKA.pl gabinet logopedyczny
Plac Słowiański 17/3
65-069 Zielona Góra

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone są w formie zabawy. Pani Małgosia na początku dokładnie bada i diagnozuje dziecko oraz tłumaczy rodzicom, co trzeba robić, by poprawić jakość mowy dziecka. W gabinecie panuje bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera.Polecam!

Logopeda Zielona Góra mgr Aleksandra Piechowska

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Absolutna profesjonalistka. Jak mało kto potrafi pracować z drugim człowiekiem. Olbrzymia wiedza, otwartość w kontaktach i cierpliwość w realizacji obowiazków. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Marcin

"Mówię"-poradnia logopedyczna
Zachodnia 59
65-552 Zielona Góra

ta pani mimo,że nie korzystamy z terapii prywatnie jest bardzo uprzejma,miła,nasz syn ją bardzo lubi,bardzo dużo czasu mu poświęca,często nawet terapia trwa dłużej,pozdrawiamy!Mama M.

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

Opinię o Pani Ani usłyszałam od koleżanki, która jest bardzo zadowolona z postępów jej dziecka po terapii. Zdecydowałam nie czekać na wizytę u logopedy na NFZ i umówiłam się z Panią Anią. Polecam wszystkim którzy chcą, by ich dziećmi zajął się kompetentny i dobry terapeuta! I niepotrzebnie bałam się kosztów bo są konkurencyjne. Dziękuję Pani Aniu!

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5
65-001 Zielona Góra

chodziliśmy z naszą młodszą córką do Pana Grzegorza. Córka nie mówiła. Teraz mówi. Trochę nas poświęcenia kosztowało i pracy. Obecnie chodzimy z dwójką dzieci. Starszy syn chodził do logopedy ale u pana Grzesia czujemy się dobrze, dzieci nawet w domu przeżywają spotkanie. Rezultaty gwarantuję. Zresztą wystarczy spróbować.

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam do Pani Małgosi, a w domu nie może się doczekać kolejnej wizyty.
Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz.

Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz.
Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często sam muszę pokazać układanie mojego własnego języka, aby Pani doktor upewniła się, że wiem o co chodzi i co ćwiczyć z synem.

Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Arleta Kucharczyk

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna; Gabinet prywatny
Drzewna 13
65-036 Zielona Góra

bezczelna , wypalona zawodowo kobieta zazdrosna o każda młoda mamę traktuje matkę z góry pokazując swoją wyższość robi z rodzica kompletnego durnia wielka wykształcona brak kompletnie podejścia do dziecka , nigdy nie spotkałam się z taka osoba zawsze dziecko było traktowane z szacunkiem rodzic tak samo a tu widać stara kobieta ma do młodej matki problem ze jej czas przeminął zamiast skupić się na pracy skupia się na matce jak tu jej dopiec i pokazać ze jest głupia a ja Tu wielka Pani specjalistka z takim plebsem rozmawiam tylko ze nie zdaje sobie sprawy ze nie każdy rozmawia takim językiem jak ona i ten jej ironiczny wzrok nigdy więcej mam nadzieje ze ja i moje dziecko nie spotkam tej kobiety na swojej drodze niech idzie do specjalisty sama ze sobą złośliwe babsko albo zmieni profesje bo tylko krzywdzi swoim zachowaniem dziecko i rodzica Boże ze Pubilczna poradnia zatrudnia takie osoby to mnie dziwi !!!! Zazdrosna bezczelna bez poczucia własnej wartości baba jedyne co mogę Pani Poradzić Pani Arleto to to aby Pani popracowała nad swoim zachowaniem i pohamował się ze swoimi uszczypliwymi komentarzami które są zbędne a jak chce Pani pokazać swoją wyższość to niech to będzie godny Pani wykształcenia przeciwnik a nie dziecko bezbronne bądź rodzic pozdrawiam i życzę przemyśleń nad sobą i swoim zachowaniem życzę Pani aby na nowo odnalazła Pani w sobie wartości bo traktując ludzi z góry nigdy nikt Pani nie będzie szanował trochę pokory przyda się Pani w tym zawodzie !!!!!Pani specjalistko a czasem może się zdazyc ze już Pani rozmawiała z osoba która pracuje w tej profesji i badała Pani jej dziecko i wstyd żeby tak się zachowywać !!!!!!!!!!

Logopedzi w mieście Zielona Góra