dr Monika Dzienniak

Neurologopeda

Polecam, Pani doktor jest najlepsza, pomogła mojemu dziecku i będę polecała zawsze i wszędzie. Kompetentna, otwarta, świetne podejście do dziecka.

Polecam Panią Monikę, cudowna osoba z mega podejściem do dziecka. Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Nie ma lepszej w Piotrkowie i okolicach.

Najlepsza specjalistka z najlepszych. Nie znam lepszej w Piotrkowie i okolicach a miałam do czynienia z wieloma specjalistami. Polecana również przez specjalistów innych profesji, zna się na rzeczy. Polecam tylko i wyłącznie Panią Monikę. Poziom wiedzy jaki reprezentuje jest bezkonkurencyjny.

Polecam Panią Monikę, świetnie prowadzi terapię EEG Biofeedback. Bardzo szybkie i widoczne efekty terapii. Specjalistka z pasją i ogromną wiedzą.

Jestem bardzo wdzięczna za uzyskaną pomoc, niezwykle ciepła osoba potrafiąca dotrzeć zarówno do dziecka jak i rodzica. Fachowe badanie przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze bez wywyższania się jak to bywało w innych gabinetach. Polecam Panią Monikę, jest naprawdę świetna, z ogromem wiedzy i doświadczenia.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejściem do problemu. bardzo szczegółowy wywiad, i mega skuteczna pomoc. Polecam, świetna neurologopeda.

Terapia Biofeedback bardzo skuteczna, polecam. Pani Monika najlepsza specjalistka pod słońcem. Polecam, jest świetna w tym co robi.

Polecam wszem i wobec, uważam że jest najlepsza, podejście i poziom wiedzy na bardzo wysokim poziomie

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo profesjonalna specjalistka z ogromem wiedzy i podejściem do pacjenta na wysokim poziomie. Niezwykle skuteczna terapia biofeedback, najlepszy gabinet i pełna profesja. Polecam

Polecam wszystkim, uważam, że jest to najlepsza specjalistka w okolicy. Byłam u kilku innych specjalistów i mam porównanie, nie wiem czy akurat tak trafiłam, ale nawet nie ma czego porównywać. Pani Monika najlepsza, polecam.