mgr Monika Dzienniak

Logopeda

Uważam, że Pani Monika jest bardzo mądrą kobietą, ma ogromną wiedzę z tak rozległej dziedziny i naprawdę potrafi pomóc. Dodatkowo serdeczne podejście do małego pacjenta i rodzica. Polecam z całego serca, jest naprawdę świetną specjalistką. Wizyty mieliśmy na Wolborskiej ale niestety Pani Monika niebawem będzie przyjmowała tylko prywatnie, szkoda bo bardzo wiele osób skorzystało z pomocy i z pewnością wiele osób by jeszcze skorzystało. Takich specjalistów powinno się trzymać za wszelką cenę bo dzięki nim można jeszcze coś pozytywnego napisać o tej poradni a naprawdę niewielu jest tutaj specjalistów z prawdziwego zdarzenia

Bardzo serdeczna i ciepła osoba, polecam z całego serca. Rewelacyjna specjalistka, dzieci bezstresowo przechodzą terapię a efekty widoczne są bardzo szybko. Świetnie wyposażony gabinet w przeróżne pomoce. Dzieci uwielbiają te wizyty i nie mogą doczekać się kolejnej. Jestem mamą 3 dzieci i tak się składa, że cała 3 potrzebowała pomocy. Jestem bardzo zadowolona i polecam z pełnym przekonaniem

Polecam uważam, że to najlepsza specjalistka w mieście i okolicy. Świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Fachowa pomoc dla dziecka, żadnej specjalistce wcześniej nie udało się nawiązać współpracy a tu proszę świetny kontakt, współpraca i fantastyczne efekty w piorunującym tempie. Jestem mega wdzięczna polecam i będę polecała wszystkim którzy potrzebują specjalisty z prawdziwego zdarzenia. Nadmieniam, że Poradnie Psych-Ped te państwowe jak i prywatne w naszym mieście to totalna porażka tych radzę unikać jak ognia.

Polecam terapię biofeedback u Pani Moniki to naprawdę świetna specjalistka. Chodziliśmy z synem długo, ale uważam, że to najlepiej zainwestowane pieniądze. Na początku efekty były niewielkie ale późnej nastąpiła olbrzymia zmiana i teraz z perspektywy czasu widzę jak bardzo mu to pomogło i jak świetne ma teraz wyniki w nauce, a w pewnym momencie była obawa że może powtórzyć rok. Polecam terapię u sprawdzonych specjalistów.

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do pacjenta po niezbyt miłych doświadczeniach ze specjalistami podobnej profesji. Zwróciła uwagę na sprawy, które powinny być wykryte i wyleczone znacznie wcześniej, a nadmieniam, że chodziliśmy do wielu specjalistów. Polecam specjalistkę i zaznaczam, że wizyta na NFZ co by ktoś nie pomyślał, że pewnie prywatnie. A tu taka niespodzianka. Państwowo też można jak się chce. To wszystko zależy jakim się jest specjalistą a przede wszystkim człowiekiem.

Świetna specjalistka z super podejściem. Bardzo dokładna i rzeczowa. Niezwykle skuteczna. Terapia biofeedback na najwyższym poziomie i z bardzo dobrymi efektami. Polecam bo naprawdę warto leczyć się u najlepszych. Gabinet na Słowackiego 155/157 w bloku Polo godny polecenia. Z tego co wiem, Pani doktor przyjmuje na NFZ na Wolborskiej więc doświadczenie zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi ogromne.

Polecam, najlepsza specjalistka. Efekty terapii widoczne bardzo szybko. Córka uwielbia Panią logopedę :-)

Jak dla mnie wszystko ok. Terapia szybka i bezproblemowa z bardzo dobrymi efektami. Specjalistka kompetentna i świetna w swoim fachu. Polecam terapię biofeedback jest naprawdę bardzo pomocna. Może efekty nie są widoczne z miejsca, ale po czasie muszę przyznać jest ogromna różnica na plus oczywiście. Gabinet na Kołłątaja godny polecenia.

Polecam terapię biofeedback, super efekty. Widzę po wynikach w nauce, było słabo a teraz jest naprawdę ok. Terapia kosztowna, ale warto bo widać efekty. Polecam gabinet i Panią Monikę.

Moja córka korzysta z terapii logopedycznej od 3 lat i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Właśnie poszła do pierwszej klasy z płynną umiejętnością czytania. Panie nauczycielki są zaskoczone, że tak dobrze sobie radzi. Wiem, że Pani Monika wprowadzała na zajęciach wczesną naukę czytania i mamy efekt, początek szkoły bez stresu. Sama radość. Polecam, nie dość, że wyciągnęła małą z poważnej wady to jeszcze nauczyła czytać. SUPER