dr Monika Dzienniak

Neurologopeda

Polecam, bardzo dokładna i doświadczona specjalistka, po badaniu na wiele rzeczy zwróciła uwagę na co inni specjaliści nawet się nie zająknęli, jestem pod wrażeniem kompetencji.

Najlepsza specjalistka, polecam. Świetne podejście i rewelacyjny sposób przekazania wiedzy, terapia idzie piorunowo. Bardzo dziękuję za pomoc.

Bardzo serdeczna i ciepła osoba, polecam z całego serca. Rewelacyjna specjalistka, dzieci bezstresowo przechodzą terapię a efekty widoczne są bardzo szybko. Świetnie wyposażony gabinet w przeróżne pomoce. Dzieci uwielbiają te wizyty i nie mogą doczekać się kolejnej. Jestem mamą 3 dzieci i tak się składa, że cała 3 potrzebowała pomocy. Jestem bardzo zadowolona i polecam z pełnym przekonaniem

Polecam, najlepsza specjalistka. Efekty terapii widoczne bardzo szybko. Córka uwielbia Panią logopedę :-)

Polecam terapię biofeedback, super efekty. Widzę po wynikach w nauce, było słabo a teraz jest naprawdę ok. Terapia kosztowna, ale warto bo widać efekty. Polecam gabinet i Panią Monikę.

Polecam terapię biofeedback u Pani Moniki to naprawdę świetna specjalistka. Chodziliśmy z synem długo, ale uważam, że to najlepiej zainwestowane pieniądze. Na początku efekty były niewielkie ale późnej nastąpiła olbrzymia zmiana i teraz z perspektywy czasu widzę jak bardzo mu to pomogło i jak świetne ma teraz wyniki w nauce, a w pewnym momencie była obawa że może powtórzyć rok. Polecam terapię u sprawdzonych specjalistów.

Uważam, że Pani Monika jest bardzo mądrą kobietą, ma ogromną wiedzę z tak rozległej dziedziny i naprawdę potrafi pomóc. Dodatkowo serdeczne podejście do małego pacjenta i rodzica. Polecam z całego serca, jest naprawdę świetną specjalistką. Wizyty mieliśmy na Wolborskiej ale niestety Pani Monika niebawem będzie przyjmowała tylko prywatnie, szkoda bo bardzo wiele osób skorzystało z pomocy i z pewnością wiele osób by jeszcze skorzystało. Takich specjalistów powinno się trzymać za wszelką cenę bo dzięki nim można jeszcze coś pozytywnego napisać o tej poradni a naprawdę niewielu jest tutaj specjalistów z prawdziwego zdarzenia

Polecam uważam, że to najlepsza specjalistka w mieście i okolicy. Świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Fachowa pomoc dla dziecka, żadnej specjalistce wcześniej nie udało się nawiązać współpracy a tu proszę świetny kontakt, współpraca i fantastyczne efekty w piorunującym tempie. Jestem mega wdzięczna polecam i będę polecała wszystkim którzy potrzebują specjalisty z prawdziwego zdarzenia. Nadmieniam, że Poradnie Psych-Ped te państwowe jak i prywatne w naszym mieście to totalna porażka tych radzę unikać jak ognia.

Jest naprawdę dobra w swoim fachu. Do gabinetu Pani Moniki przychodzą w większości same elity z Piotrkowa i okolic więc musi być świetna. Ja również potwierdzam opinie większości że jest najlepsza.

Jak dla mnie bardzo skuteczna specjalistka ze świetnym podejściem. Polecam zdecydowanie. Dokładne badanie i super terapia. Warto korzystać z pomocy najlepszych jeśli jest taka potrzeba.