dr Monika Dzienniak

Neurologopeda

Specjalistka godna polecenia. Terapia biofeedback prowadzona bardzo profesjonalnie i skutecznie. Polecam gabinet.

Najlepsza ze wszystkich, polecam. Świetne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Zna się na rzeczy. Terapia biofeedback w tym gabinecie najlepsza.

Kompetentna i rzeczowa. Dokładnie bada, sprawdza, wypytuje. Świetny kontakt z dzieckiem nawet takim, który ma problemy w ich nawiązaniu. O dziwo dał się się zbadać i nawiązał kontakt. Polecam, bo warto. Efekty świetne. Nie ma lepszej uważam, a mam porównanie.

Jeśli do logopedy to polecam ogromnie specjalistkę Panią Monikę. Świetna, ogromna wiedza i nie straszy rodziców różnymi tekstami tylko spokojnie bada, wypytuje i doradza. Ćwiczenia fajne i szybko widać efekty. Polecam

Moja córka korzysta z terapii logopedycznej od 3 lat i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Właśnie poszła do pierwszej klasy z płynną umiejętnością czytania. Panie nauczycielki są zaskoczone, że tak dobrze sobie radzi. Wiem, że Pani Monika wprowadzała na zajęciach wczesną naukę czytania i mamy efekt, początek szkoły bez stresu. Sama radość. Polecam, nie dość, że wyciągnęła małą z poważnej wady to jeszcze nauczyła czytać. SUPER

Bardzo dokładna i przystępna. Badanie szczegółowe, wiele pytań i dzięki temu trafna diagnoza, której niestety nie uzyskaliśmy u innego specjalisty. Ogromnie polecam, jeśli jest potrzeba to warto skorzystać z pomocy tej specjalistki, nam bardzo pomogła.

Polecam terapię EEG biofeedback u Pani doktor naprawdę bardzo skuteczna. Metoda długotrwała ale warta polecenia. Ważne aby powierzyć swój mózg dobrze wyszkolonym osobom bo w innym przypadku efekt może być żaden. Panią Monikę polecam zdecydowanie.

Bardzo dużo pacjentów małych i dorosłych. Mali bardzo chętni do pracy a dorośli również zadowoleni. Ja korzystam z terapii biofeedback i mocno polecam. Naprawdę skuteczna.

Bardzo dobra specjalistka. Polecam, terapia bardzo skuteczna i lubiana przez dzieci. Uważam, że to najlepsza specjalistka w okolicy.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie do tej specjalistki dzięki zamieszczonym tutaj opiniom i właśnie z tego powodów ja również zamieszczam swoją bo naprawdę warto polecić. Pani doktor zwróciła uwagę na takie rzeczy, na które nikt inny wcześniej nawet się nie zająknął a chodzimy do wielu specjalistów. Myślę, że jest to specjalistka z powołania i warto skorzystać z pomocy jeśli jest taka potrzeba bo robi to dobrze, dokładnie i skutecznie. Polecam i dziękuję bardzo za pomoc.