lekarz Edmund Brzozowski

Neurolog

Niejaki Pseudo Doktor nie powinien mieć tego tytułu, dlaczego? Byłam jego pacjentką, niestety. Dostałam skierowanie od lekarza chirurga do niego z ręką. Lekarz „badając” (przy czym nie był delikatny a gdy mówiłam że mnie boli twierdził że nie jestem 5-cio letnią dziewczynką i że musi boleć); przepisał mi pewien lek gdy zaczęłam go stosować rękę mi sparaliżowało, gdy dostałam się na rezonans magnetyczny kręgosłupa stwierdzono częściową dehydratację krążków między kręgowych. Przy kolejnej wizycie powiedziałam, że doszło do paraliżu i po kilku dniach stosowania leku go odstawiłam i zaczęłam rehabilitować rękę sama. Lekarz stwierdził iż nie wie jaka była przyczyna mojego problemu z ręką. Nakazał mi tylko pić więcej płynów (gdzie dziennie piję od 3 do 4.5l ), obecnie mam bardzo poważne problemy z kręgosłupem dzięki pseudo doktorowi E. Brzozowskiemu.

WEDŁUG PANA DOKTORA SYN ZDROWY , BEZ ZMIAN NEUROLOGICZNYCH , BADANIE POBIEŻNE , ODMÓWIŁ BADANIA TK BO SZKODZI , PO ROKU WYKONYWAŁ BADANIE DWUKROTNIE W SZPITALU GDZIE STWIERDZIŁ ZMIANY NEUROLOGICZNE , OT CIEKAWOSTKA, NIE POLECAM .